wibako

wycena za zerwanie kostki i wykorytowanie dogi

Moderator: peckiel

wycena za zerwanie kostki i wykorytowanie dogi

Postprzez dariuszb3 » 31 Sie 2013 17:54

Witam !
Proszę o podpowiedzi, ile mam powiedzieć za 1 m2 rozebrania nawierzchni drogi i chodników wraz z wywozem do 5 km :

1. rozebranie krawężnika kamiennego 12x30 wraz z ławami z oczyszczeniem - (jednostka m )
2. rozebranie nawierzchni bitumicznej śr. gr. 8 cm - m2
3. rozebranie kostki kamiennej 16/18 wraz z podsypką , posortowaniem i oczyszczeniem - m2
4. rozebranie kostki kamiennej 9/11 wraz z podsypką , posortowaniem i oczyszczeniem - m2
5. rozebranie płyt kamiennych 0,5 x 1,0 m wraz z posortowaniem i oczyszczeniem odzyskanego materiału - m2
6. rozebranie płyt betonowych 50x50 wraz z podsypką , posortowaniem i oczyszczeniem - m2
7. rozebranie podbudowy kamiennej śr. gr 30 cm - m2
8. rozebranie studzienek ulicznych wraz z robotami ziemnymi wywozem i składowaniem gruzu .-- szt
9. profilowanie i zagęszczanie piasku (moja robota bez materiału ) na 25 cm - m2
10. profilowanie i zagęszczanie kruszywa (moja robota bez materiału ) na 25 cm - m2

Prace będę wykonywał koparko ładowarką CAT , a wywóz sam. ciężarowym TATRA.
Koledzy będę bardzo wdzięczny za informację, gdyż nie wiem jaką podać stawkę, a w poniedziałek mam dać odp. i podać stawki .

Bardzo bym prosił o podanie ceny za metr 2 każdej z pozycji osobno.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

dariuszb3
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 29 Kwi 2012 12:23

Maszyna: CAT 428 D


Reklama

simmet

wycena za zerwanie kostki i wykorytowanie dogi

Postprzez dariuszb3 » 31 Sie 2013 19:26

Panowie czy możecie mi pomóc w podaniu tych cen, gdyż nie jestem pewien co do stawek.
Rozebranie kostki z wywózką i oczyszczeniem za metr 2 myślelem 5 zł, nawierzchni bitumicznej 6 zł, , a profilowanie i zagęszczenie z z kruszywa na gr. 25 cm (0/31.5 ) 2 zł za metr 2. , nie wiem ile kosztuje rozebranie studzienek ulicznych wraz z robotami ziemnymi i wywozem gruzu za szt .

Pozdrawiam

dariuszb3
Nowicjusz

  • Posty: 19
  • Rejestracja: 29 Kwi 2012 12:23

Maszyna: CAT 428 D


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej