Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Wycena stawu 20arów

05 Lip 2014 10:31

Witam kolegów,
trafiła mi się trochę większa robota, a mianowicie wykopanie stawu o powierzchni ok 20arów. wymiary to mniej więcej 25m x 80m głębokość ok 1,2-1,3m. z tym że teren jest ze spadkiem i na całej długości stawu będzie ok 1,5m różnicy, klient chce żeby kopać z takim spadkiem jak jest teren , ale mi się to nie widzi :crazy: bo przecież w najwyższym punkcie nie będzie miał wody...
Urobek ma być częściowo usypany na brzegi stawu żeby podnieść teren ,trochę rozplantowane na reszcie działki (ok300m3), a resztę trzeba będzie wywieźć ,
teren jest suchy więc problemu z wjazdem nie będzie,
robotę zamierzam wykonać koparką Mecalac 12mxt + ciągnik z tandemem 12-13t (dwa ciągniki z tandemami jak trzeba będzie resztę wywozić z działki)
Część stawu jest już wykopana (ok 3ary) bo gość zaczął kopać KM-ką ale inwestor go pogonił bo brał tylko zaliczki bo co chwila się koparka sypała, a i chęci do pracy też jakoś nie miał (ale to inna sprawa) :lol: :mrgreen:
Także to co wykopał jest do poprawienia (rozrównanie brzegów i zrobienie skarp)
Proszę Was o wskazówki i pomoc w wycenie zlecenia bo jeszcze nigdy stawu nie kopałem :woot: :woot:

Wycena stawu 20arów

05 Lip 2014 21:27

zrób zdjęcie terenu, napisz jakie podłoże

Wycena stawu 20arów

31 Lip 2014 23:17

Witam 10 zł za jeden metr sześcienny za wykopany i odwieziony na terenie budowy urobek

Wycena stawu 20arów

17 Sie 2014 13:21

5-6 zł za metr kopania na odklad
Wyślij odpowiedź