wibako

czyszczenie rowów minikoparką

Moderator: peckiel

czyszczenie rowów minikoparką

Postprzez thomson120 » 26 Wrz 2014 12:53

witam, mam do wyczyszczenia 1100 metrów rowu przy lokalnyc dróżkach, mam minikoparkę 1,5t, temat do zrobienia gdzyz rowy sa małe i niema zadnych utrudnień, jak to wycenić za metr netto?

Awatar użytkownika
thomson120
Pomocnik operatora

Maszyna: bobcat 320

Firma: Polkop


Reklama

simmet

czyszczenie rowów minikoparką

Postprzez kazek » 28 Wrz 2014 07:46

U mnie na drogach powiatowych z zeszłym roku powiat dawał 3,50 na rękę za metr. Cena obejmowała także wywóz urobku w miejsca wskazane przez urzędasów ale nie było daleko, jeśli znalazłeś sobie bliżej jakieś miejsce wysypu to waliłeś gdzie chciałeś. Kopał to koleś też 1,5 tonowym bobkatem robił to trochę niechlujnie ale miał ze sobą pracownika który szedł za nim z łopatą i poprawiał. Twierdzili że w takim duecie zrobią więcej metrów na dzień niżeli miałby robić na gotowa samą koparką. ja czasami pomagałem mu wywozić urobek małą wywrotką 7,5 tony: m-b 609 albo m-b trak 1000 z przyczepą. Do wyczyszczenia- odbudowania rowu było, już dobrze nie pamiętam, ale powyżej 20 km. Były takie odcinki gdzie nie było co czyścić bo był tak zamulony, że praktycznie trzeba było kopać na nowo cały rów. Powodzenia

Autor postu otrzymał pochwałę

kazek
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 10 Mar 2013 21:08
  • Miejscowość: opolskie
  • Pochwały: 4

Maszyna: liebherr 900,904,924, actros

Firma: fyrma jak fyrma...


Re: czyszczenie rowów minikoparką

Postprzez thomson120 » 28 Wrz 2014 21:10

dziekuje Ci za odpowiedz, ja dałem (palnełem) 7,3 netto wiec chyba niebedzie zle, pozdrawiam

Awatar użytkownika
thomson120
Pomocnik operatora

Maszyna: bobcat 320

Firma: Polkop


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej