wibako

Staw rewitalizacja

Moderator: peckiel

Staw rewitalizacja

Postprzez slepy101 » 20 Lis 2017 23:32

Witam kolegow . Dostalem propozycje rewitalizacji stawu . W pt jade ogladac wiec na chwile obecna duzo szczegolow nie podam . Staw ma powierzchnie 25-30 arow . Trzeba go odmulic poglebic i w jednym miejscu ma byc sporo glebiej dla ryb na zime . Zleceniodawca mowi ze ma byc rekreacyjny . Jedna grobla do poprawki . Woda spuszczona ale ponoc cos tam naplywa jej . I teraz jak to liczyc od m3 czy mth ? Mam tylko kolowke atlasa 1304 i obawiam sie ze w tym mule moze mnie zassac :) co o tym sadzicie ? W pt jade ogladac i cos kolesiowi musze powiedziec :)
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Reklama

simmet

Re: Staw rewitalizacja

Postprzez gasior » 21 Lis 2017 20:59

Kołówka zostanie w bagnie i będzie robiła za stracha na kormorany żeby ryb nie wyżerały :) .Taka robota tylko na sprzęt gąsienicowy.

gasior
Młodszy operator

  • Posty: 197
  • Rejestracja: 11 Wrz 2007 19:44
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp
  • Pochwały: 1

Staw rewitalizacja

Postprzez slepy101 » 06 Gru 2017 15:46

Heheh :) tez tak mysle . Zobacze co okaze sie na miejscu . W pt jade ogladac

-- 06 Gru 2017 15:46 --

Wiec tak . Po ogledzinach gosciu chce : wyciagnac ze stawu mul trzcine itp itd . Jest jej okolo 30 cm / 40 cm ktora trzeba rozplantowac po dzialce miejsce wskazal okolo 50 m od stawu . Staw ma ksztalt prostokata . W jednej czesci stawu chce zrobic poglebienie w ksztalcie rogala na glebokosc okolo 2 m . Wyprofilowac skarpy zrobic delikatne zejscie do wody . Bedzie wycinal okolo 100 sztuk drzew ze skarpy jak i z terenu dzialki ktore trzeba usunac i wywiezc na inna czesc dzialki a ten caly syf z dna staeu chce by mu to rozplantowac po dzialce . Staw ma okolo 30 arow do ktorego malym strumykiem naplywa caly czas woda . Teren grzaski trzeba uzyc plyt drogowych . Z racji tego iz nie mam wywrotki musze kogos wynajac . Stawki u mnie w okolicy od 110 do 150 za godzine . Co do mojej stawki to nie bedzie mniejsza niz goscia od wywrotki bo sie nie oplaca . Powiedzialem gosciowi ze 120 pln / h . Roboty jest na 1.5 miesiaca do 2 maksymalnie . Po podliczeniu wyszlo mi okolo 70 tysiecy za robote a 40 tys za wywrotke liczac juz po kosztach . Na rope wyliczylem okolo 16 tysiecy .


Dzis otrzymalem telefon ze gosciu znalazl kogos inneego kto zrobi mu to 2 koparkami i z 2 wywrotkami za 15 tysiecy :) w 3 tygodnie jestem w szoku i nienwiem co o tym myslec . Takie stawki zanizone sa w okolicy Wroclawia :)
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Staw rewitalizacja

Postprzez damman » 06 Gru 2017 19:21

3 tyg po 10 godz dziennie bez soboty to wychodzi stawka jak za 1 koparko ładowarkę

damman
Pomocnik operatora

Maszyna: Cat 428B

Firma: DaKop


Staw rewitalizacja

Postprzez zeppelin zm 15 » 06 Gru 2017 19:41

Ktoś to chyba robi dla ideii...
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: Staw rewitalizacja

Postprzez slepy101 » 06 Gru 2017 21:15

Nie mam pojecia jak oni to liczyli :/ chetnie bym poznal goscia ktory to liczyl i uscisnal mu dloń . W mojej okolicy coraz lepiej sie robi . Jak nie koles z menelem za 60 pln / mth to teraz ten idiota :/

No tak wyjdzie damman :)
" Prostotą i niezawodnościa zawojujesz cały świat " . M Kalasznikow

slepy101
Fachoperator

  • Posty: 583
  • Rejestracja: 23 Cze 2015 12:58
  • Miejscowość: DOL / DW
  • Pochwały: 12

Maszyna: atlas 1304

Firma: Robię na czarno :)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej