wibako

Wykop liniowy 110 cm

Moderator: peckiel

Wykop liniowy 110 cm

Postprzez kielomaniak » 11 Lip 2019 21:16

Witam
Mam ofertę wykopu liniowego o długości 10 km na głębokości 110 cm, ułożenie czterech rurek 40 w kręgach po 250m które muszę łączyć złączkami, tak żeby wytrzymało próbę ciśnieniową na 10 barów przez 24 h, następnie piasek , skoczek, ziemia, skoczek i zasypanie na gotowo.
Cenę jaką otrzymałem to 14-16 zł brutto, piasek mam zorganizowany kwestia załadowania na samochód i rozłożenia warstwy w wykopie, do tego muszę mieć zatrudnionych dwóch ludzi.

Co o tym myślicie?

kielomaniak
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 11 Lip 2019 20:54

Maszyna: Mam mieć.

Firma: Mam mieć.


Reklama

simmet

Wykop liniowy 110 cm

Postprzez pawlo83 » 16 Lip 2019 21:05

Gdzie to będziesz kopał?Przez pole,przez miasto czy jak.W jakim terenie,jaka ziemia,ile kolizji po drodze i czy musisz zrywać a później układać chodniki itp?Jakieś przeciski po drodze lub inne przeszkody jak np głębokie rowy lub małe rzeki?
Na odległości 10 km możesz nawet mamuta znaleźć pod ziemią albo tak jak ja zbiorowe groby sprzed 100 lat.
Domyślam się,że chodzi o układanie węży po światłowód

pawlo83
Fizol

  • Posty: 43
  • Rejestracja: 04 Lip 2015 12:19
  • Miejscowość: Wieluń
  • Pochwały: 1

Maszyna: Kubota KX41-3S 2007 r

Firma: Na swoim


Wykop liniowy 110 cm

Postprzez kielomaniak » 17 Lip 2019 08:34

Teren w miarę równy, piaszczysty póki co robota w polach, . Przeciski są ale płatne 70 zł od metra, jak się trafi jakaś droga . Robota oczywiście w delegacji więc, jeszcze trzeba doliczyć mieszkanie i obiady.

kielomaniak
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 11 Lip 2019 20:54

Maszyna: Mam mieć.

Firma: Mam mieć.


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej