Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

20 Mar 2014 20:08

Witam. Mam proźbę!!! Potrzebuje wozidło,z tych mniejszych ;) na budowę pod koparkę kołową do przewożenia ziemi po rózno ukształtowanym terenie(górki skarpki pagórki itp)do odległosci 100-200metrów max, i tu moja proźba jakie wybrać ? 3tony ,6 ton ,czy wieksze ??? Jakiego producenta??? Jeśli chodzi o wozidła nie miałem z nimi doświadczenia i nie wiem na co zwrócić uwagę podczas zakupu??? Proszę o pomoc wszystkich mających do czynienia z takim sprzetem! Kwota jaką chciałbym przeznaczyć to 40 tyś,zł
Z góry dziekuje i Pozdrawiam

Re: Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

20 Mar 2014 22:37

Ja pracuję z wozidłem 6ton, silnik perkins 4, i jest wystarczające po koparkę takiego rozmiaru jak moja czy Twoja, 3 tony zabawki dla mini, zależy jak precyzyjne prace chcesz wykonywać, jeżeli bardzo to możesz kupić z obrotowym wywrotem.

Re: Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

23 Mar 2014 11:57

Witam. u mnie w firmie mamy wozidło benford ps 6000 (6 ton) odkad go mamy to praktycznie bezawaryjnie,tylko wymiany:) ladujemy na niego tyle ile na solówkę 2 ośkę i daje rade,kiper obracany na 3 strony-fajna sprawa. silnik perkins 4 cylindry bez turba.ale w terenie idzie świetnie:) tak że polecam:)

Re: Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

23 Mar 2014 12:00

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zakup tej 3-tonowej. Dobrze by było aby była z obrotowym wywrotem, bo prace będą wykonywane precyzyjniej i szybciej.Pozdrawiam :)

Re: Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

23 Mar 2014 22:48

Kolego jeżeli chodzi Ci o 3 tonową tzn. 3 tony ładowności, to miej świadomość że to są dwie łyżki takiego zeppelina... i gdzie tu szybkość?

Re: Potrzebne Wozidło -Doradźcie!!!

25 Mar 2014 23:14

Dziękuję wszystkim za cenne rady! Wozidło już zakupione i wybór padł na benforda 6 ton z obracanym wywrotem. Po dwóch dniach mogę powiedzieć żę to są chyba nie doceniane maszyny,proste konstrukcje i niezła wydajność przy niskich kosztach,oczywiście pod warunkiem że sprzęt jest w przyzwoitym stanie!!! Jeszcze raz wszystkim dziekuje i Pozdrawiam
Wyślij odpowiedź