wibako

Koparko wywrotka CMI

Moderator: peckiel

Koparko wywrotka CMI

Postprzez sstefek375 » 06 Kwi 2014 16:10

Witam, mam mały problem, chcę kupić taką oto maszynę:
http://allegro.pl/koparko-ladowarka-wozidlo-4x4-04rok-i4088066061.html http://www.allegromat.pl/aukcja158019
lecz w ogłoszeniu za dużo nie jest napisane. Dzwoniłem do właściciela i też mi nie udzielił zbytnio informacji. Chciałbym się dowiedzieć co to za model tej maszyny, bo nigdzie nie mogę tego znaleźć a nie wiem jak jest z dostępem do części. Może ktoś z was coś takiego posiada albo widział? Przydała by mis się taka maszyna a nie wiem co to właściwie jest. Z góry dzięki za odpowiedzi...

sstefek375
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 06 Kwi 2014 16:02

Maszyna: JCB 3CX

Firma: własna działalność


Reklama

simmet

Re: Koparko wywrotka CMI

Postprzez adzien 77 » 07 Kwi 2014 21:32

Witam. Po mostach widać że to chyba jest to samo co wozidło. Jesli tak jest to tam nie ma co się specjalnie psuć. Zobacz jaki silnik i jak jest zasilane i czym osprzęt do kopania. Jesli faktycznie jest ci coś takiego potrzebne to spawdzić siłe jak to kopie i jak podnosi pełny wywrot no i oczywiscie jazdę co to za konstrukcja. Jeśli wszystko działa poprawnie to nie bał bym się tego kupić.
Uważam jednak że jesli coś jest to wszystkiego to w sumie jest do niczego. Pozdrawiam

Autor postu otrzymał pochwałę

adzien 77
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 17 Sie 2008 12:58
  • Miejscowość: Bieszczady
  • Pochwały: 1

Maszyna: Zeppelin 12b 95r.

Firma: Aleks


Re: Koparko wywrotka CMI

Postprzez Coval » 08 Kwi 2014 00:33

Maszyna jest nawet uniwersalna. Jeżeli dostęp do części jest od ręki do motoru, przekładni , mostów i hydrauliki to czemu nie. Sam możesz wykopać i wywieść urobek w dobrej cenie, co zachęci klienta. Bo zawsze do koparki przydaje się samochód. Szkoda też, że nie ma funkcji ładowarki .

Autor postu otrzymał pochwałę
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Re: Koparko wywrotka CMI

Postprzez sstefek375 » 08 Kwi 2014 20:01

No właśnie nie wiem jak z dostępem do części a nie znam modelu maszyny. Sprzedawca też mi nie powiedział, tylko że niektóre części pasują od fergusona itp. Wiadomo że każda maszyna która pracuje to z czasem musi się zepsuć. Mieszkam zbyt daleko (ok. 700km) żeby od tak się przejechać i obejrzeć.
Adzień77 są maszyny do wszystkiego :) Posiadam Mercedesa Unimoga i bardzo se go chwalę. Maszyna nie do zdarcia. Robię nim w polu, w lesie i na budowie. Jedyny minus to strasznie mała paka...

sstefek375
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 06 Kwi 2014 16:02

Maszyna: JCB 3CX

Firma: własna działalność


Re: Koparko wywrotka CMI

Postprzez adzien 77 » 11 Kwi 2014 22:33

No Ale Unimog to w końcu Mercedes i to specjalnie skonstruowany do wszystkiego :) Co do częsci niby od Fergusona to moje wozidło również posiada wiele cześci z massey fergusona,wiec tak jak myślałem jest podobnie z tą maszyną.

adzien 77
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 17 Sie 2008 12:58
  • Miejscowość: Bieszczady
  • Pochwały: 1

Maszyna: Zeppelin 12b 95r.

Firma: Aleks


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej