wibako

MAN 6X6, hydrauliczne zawieszenie i tylna skrętna oś.

Moderator: peckiel

MAN 6X6, hydrauliczne zawieszenie i tylna skrętna oś.

Postprzez krzychu16511 » 02 Lis 2014 16:39

Witam . Mam problem z Manem z 2003r. wywrotka 6x6, hydrauliczne zawieszenie no i ta nieszczęśliwa ostatnia skrętna oś.. Byłem w serwisie Mana Gdańsk próba diagnostyki Man Cats i nie udało się połączyć muszą ściągnąć dokumenty 2-3 miesiące niby zdiagnozowali tylko że system to RAS EC 3.
Oś się skręcała po czym zapalały się lampki teraz się nie skręca być może coś przypadkowo rozłączyliśmy.Wymieniliśmy zawór sterujący nasunięty na mosiężny bolec nad filtrem oleju, pompa wskazuje 150 bar, natomiast ta przy silniku el. pompa jest nowa.Zaczęło się od tego ze cewka przy silniku el. się zacieła i silnik el pracował cały czas dopiero po rozłączeniu akumulatorów wszystko się rozłączyło.Dodam jeszcze że pękł wąż przy siłowniku który również został wymieniony. Proszę bardzo o pomoc. pozdrawiam Krzysztof
Ostatnio edytowany przez peckiel, 02 Lis 2014 17:29, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Podpiąłeś się pod temat dotyczący Ginafa. Stosuj się do regulaminu - nie podpinamy się tematy tylko zakładamy nowy z opisem swojego problemu.

krzychu16511
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 02 Lis 2014 16:34

Maszyna: cat 428d

Firma: instal


Reklama

simmet

Re: MAN 6X6, hydrauliczne zawieszenie i tylna skrętna oś.

Postprzez TRANSKOP81 » 02 Lis 2014 21:35

powiem ci tak .miałem takie zawieszenie w manie 10x8 i na serio gorszego gówna chyba nie mogły wymyśleć zresztą w nowszym modelu zrezygnowali z takich wynalazków ,ja wywaliłem to wszystko ,kupiłem kołyski ,resory,drążki dolne i slizgi i wreszcie skończyła się ta komedia ,jak by coś to u mnie jeszcze leży kupa siłowników zaworów czujników itp.

TRANSKOP81
Fachoperator

Maszyna: zeppelin 19 ,case1288,MAN 8x8,tatra 815 ,HANOMAG 60E

Firma: ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej