wibako

Lublin jako pierwsza wywrotka?

Moderator: peckiel

Lublin jako pierwsza wywrotka?

Postprzez noxiss » 21 Wrz 2019 15:15

Marka i model maszyny: Lublin 3
Rok produkcji: 2000

Witam,

Mam zamiar kupić wywrotkę. Nie mam jeszcze sprecyzowanych zamierzeń, co bym tym woził. Dodaję na OLX ogłoszenie o usługach wywrotką i czekam na telefony. Czy taki Lublin nadaje się do przewożenia rzeczy do 2 ton? Czy moglibyście napisać mi w jaki sposób poza wożeniem materiałów budowlanych mógłbym wykorzystać ten samochód? Myślałem o transporcie węgla, pelletu, ziemi... Podobno Lublin to muł, ale mocny...Pewnie wadą będzie brak bliźniaków. Szukam wywrotki za ok 10 tys. zł.


https://www.olx.pl/oferta/lublin-3-2-4- ... BE6A1.html

noxiss
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 14 Lis 2018 19:09

Maszyna: Szukam

Firma: Brak


Reklama

simmet

Re: Lublin jako pierwsza wywrotka?

Postprzez ezsimo » 21 Wrz 2019 16:45

Pomijając wszelkie inne sprawy poruszane w poście - to ja bardzo nie lubię sprzętów odpicowanych na sprzedaż. Nie wiadomo co jest pod tą farbą. W większości przypadków to jest malowane bez porządnego czyszczenia i przygotowania, za chwilę wyłazi ruda, a wtedy próba naprawy tego to już loteria i nie wiadomo za co się brać. Wolę kupić sprzęt pognieciony, pordzewiały ale w oryginalnym stanie i samemu go doprowadzić do porządku. Wtedy wiem przynajmniej w jakim jest stanie, a tak kupuje się dosłownie kota w worku.

ezsimo
Operator

  • Posty: 272
  • Rejestracja: 11 Wrz 2016 12:02
  • Miejscowość: Mazowieckie
  • Pochwały: 43

Maszyna: Cat 301.5, JCB 3C, JCB 3CX

Firma: AST


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej