Przełącz do głównego szablonu
Zablokowany temat

MIEJSCÓWKA

05 Kwi 2014 14:50

Image

MIEJSCÓWKA

05 Kwi 2014 14:58

Ja bym proponował celować w Mazury :wink: Wiem, że tak najbardziej optymalnie byłoby zorganizować ten nasz wyjazd gdzieś pośrodku ale w centrum nie mam za bardzo nic godnego moim zdaniem. Ewentualnie gdzieś w szeroko pojętych górach. Tak czy siak nie dogodzimy wszystkim z miejscem bo jesteśmy z różnych rejonów i każdy z nas będzie się musiał pogodzić z ilością km do pokonania :wink: Mam nadzieje, że to nie będzie barierą. Ja jestem z centrum więc gdzie by nie było to dojadę :faja:

MIEJSCÓWKA

05 Kwi 2014 21:54

Ja dziś furę w końcu kupiłem więc i do peckiela na chatę mogę wbić :D

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 09:41

to ja też zajade pod ruską granice hahah.ps.garażówki do najlepsza impreza hahahaha

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 18:35

ooo ja jak najbardziej za mazurami :D Choć raz blisko będę miał :D

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 18:43

to jest nas już 4 za mazurami

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 18:44

grzegorz200 można śmiało dopisać. Na bank będzie za mazurami :D Może kolega ATL się dołączy?

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 19:19

Bardzo chętnie :)

MIEJSCÓWKA

06 Kwi 2014 21:02

A może Ślesin i okolice? Tam jest kilka jezior i jest ciepła woda z elektrowni, więc nawet jakby pogoda nie dopisała, to i tak woda będzie atrakcyjna. Jest też Powidz, Licheń (ale nie ten moherowy), Skrzynki niedaleko Kowala, Chodecz i kilka innych w okolicy centrum kraju. Tak żeby wszyscy mieli mniej niż 250km. Mazury sa piękne, wiem ale po kilku różnych miejscach tam zwiedzonych odnoszę wrażenie, że wszędzie jest tak samo. Najbardziej podobało mi się w powiecie Sejnowskim koło Suwałk. Ale musi być gorąco :)

MIEJSCÓWKA

07 Kwi 2014 18:18

Polecam Ślesin i ośrodek Verano - w ub. roku byłem organizatorem spotkania brukarzy i byliśmy bardzo zadowoleni z tej miejscówki - w tym roku ponownie Ślesin - organizujowanych było tam też kilka innych imprez integracyjnych - zloty bmw , audi, harley davidson itp. więc doświadczenie mają , miejscówka też fajna skoro tyle imprez tam się odbywa.

MIEJSCÓWKA

08 Kwi 2014 18:16

radix napisał(a):Polecam Ślesin i ośrodek Verano - w ub. roku byłem organizatorem spotkania brukarzy


radix napisał(a):organizujowanych było tam też kilka innych imprez integracyjnych - zloty bmw , audi, harley davidson itp. więc doświadczenie mają , miejscówka też fajna skoro tyle imprez tam się odbywa.


Jeśli tak to jestem za. Wg mnie impreza w centrum kraju jest najlepszym rozwiązaniem, szczególnie na pierwszy zlot kopaczy, następne można organizować w innych regionach kraju, bo jak się spodoba tym co przyjadą to wtedy wszędzie już pojadą. :faja:

MIEJSCÓWKA

13 Kwi 2014 14:02

Ja bym wolal w Warszawie ale i mazury mi nie przeszkadzaja najchetniej kolo Szczytna:)

MIEJSCÓWKA

13 Kwi 2014 19:26

Teraz Warszawa a Białystok czy Augustów to jak dla mnie chwila drogi. Mniej męcząca trasa dla mnie okazała się do Bydgoszczy, bo mniej transportu tranzytowego.

MIEJSCÓWKA

12 Maj 2014 22:21

15-17 sierpnia to jedyny długi weekend po majówce i wszędzie brak wolnych miejsc
Tydzień wcześniej czyli 8-10 sierpnia są wolne miejsca tu:
http://www.cierszewo.com.pl/
Wygląda to całkiem przyzwoicie, na miejscu dodatkowo dostępny jest spływ kajakowy jak i np. paintball.
Kod:
    pokój jednoosobowy 120 zł
    pokój dwuosobowy 140 zł
    pokój trzyosobowy 160 zł
    pokój 4 osobowy - 180 zł
    apartament - 220 zł
    domki drewniane (4 - 5 osobowe) z aneksem kuchennym - 160 zł


Co myślicie?

MIEJSCÓWKA

15 Maj 2014 20:29

mnie tam miejscówka pasuje oby nas tylko nie wypieprzyli z hotelu

MIEJSCÓWKA

18 Maj 2014 19:50

tylko jedna osoba zainteresowana wyjazdem ???????? Halo ludziska ????

MIEJSCÓWKA

18 Maj 2014 20:44

dla mnie wsio równo gdzie to będzie.jadę byle gdzie byle to wypaliło.

MIEJSCÓWKA

18 Maj 2014 20:55

małe pytanko do kiedy rezerwacja?

MIEJSCÓWKA

18 Maj 2014 21:10

MIEJSCE SPOTKANIA ZOSTAŁO WYBRANE z tym że data spotkania został przesunięta na tydzień wcześniej czyli 8-10 sierpnia
Image
MAPY GOOGLE: https://plus.google.com/117622323184422 ... bout?hl=pl

MIEJSCÓWKA

18 Maj 2014 21:21

Jeśli wam sie uda zebra ekipe i spotkać sie to zjem chyba swoje klapki :mrgreen:
Zablokowany temat