Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Re: PIWKO 4 będzie?

14 Lut 2017 13:21

W takim tempie to nas Maj zastanie. Bierzmy terminy w ciepłe dni pod uwagę i konkretne miejsce. Może Wrzosek zaproponował by miejscówkę?

Musimy się sprężyć, bo ciężko to wiedzę

Re: PIWKO 4 będzie?

16 Lut 2017 09:00

To ja wychodzę z propozycja okolic Piły.
http://www.splywy-kajakowe.eu/269384.html
Któryś spływ z tych dwóch wyżej. Jeżeli odpowiadało by Wam. To w okolicy poszukałbym zakwaterowania.

Tylko jaki termin?

Re: PIWKO 4 będzie?

16 Lut 2017 20:22

Jeśli to będzie czerwiec to ja odpadam, za daleko by was odwiedzić w Pile nawet na 2 dni. Na sierpień się piszę bez dwóch zdań. Rozmyślam jeszcze Maj ale ciężko to widzę.

Re: PIWKO 4 będzie?

24 Lut 2017 23:35

Co do terminu popieram Maria , sierpień ok . Co do łączenia z eROBOCZE termin i lokalizacja nie ma formy tego zlotu . Zgadzam się z mechaniorem że tam nie będzie czasu . P.I.W.K.O to P.I.W.K.O . Co do maszyn na zlocie może uda się coś wymyślić z eROBOCZE i oczywiście promocja zlotu w Stowarzyszeniu Operator. Tylko termin i miejsce . Jak co to jak zawsze służę pomocą i już zgłaszam swoją obecność dzień wcześniej . Hahaha

Re: PIWKO 4 będzie?

25 Lut 2017 10:04

Ja tam nie chcę żadnej promocji na stowarzyszeniu, tam cokolwiek człowiek napisze swoje zdanie, nawet nie zwracając nikomu uwagi to krytyka.

Re: PIWKO 4 będzie?

26 Lut 2017 01:31

Mario - trzeba PANÓWOPERATORÓW nauczyć szacunku, znacie moje zdanie... a promować trzeba, ci co pyskują będą się bali przyjechać bo można dostać po ryju :mrgreen: nie Michał?
Krótki kaszel, raz z liścia, drugi z kolanka, kujawiaczek i spokój na sali :twisted:

Re: PIWKO 4 będzie?

19 Maj 2017 22:57

Witam. Czy planujecie w tym roku jakiś zjazd?
Wyślij odpowiedź