wibako

zdalne odcinanie pompy paliwa

zdalne odcinanie pompy paliwa

Postprzez jogass » 14 Lis 2010 22:22

Witam mam nurtujące mnie pytania dotyczące pompy paliwa i ewentualnych odcięć zdalnych tego elementu. Maszynka JCB 3cx S-M 2006r. Interesują mnie informacje odnośnie odłączenia zdalnego pompy podczas jazdy np. podczas kradzieży i ewentualnych skutków dla pompy+ odłączeniu pompy oraz o odłączeniu jej razem z zasilaniem zza stacyjki (czy to bezpieczniejsze dla maszyny) prędkość nie powinna być jakimkolwiek wyznacznikiem chyba :P( też pytanie :)). Tu dochodzą dodatkowe pytania jeśli takie coś zastosować gdzie szukać przewodów łączących pompę z zasilaniem (czy zrobic to przy samej pompie? nie zdołałem odszukać tego przewodu w schemacie elektrycznym z działu download) oraz gdzie najlepiej się wpiąć odcinając zasilanie zza czy przed stacyjką (może jakiś numerek przewodu? :P) chwilowo to na tyle z góry dzięki za wszelkie informacje.
Pozdrawiam Bogdan.

jogass
Nowicjusz

  • Posty: 7
  • Rejestracja: 06 Lis 2010 15:52
  • Miejscowość: Białystok

Reklama

simmet

Postprzez Ambrozy » 14 Lis 2010 22:53

Witam.

Musisz odciąć przynajmniej ze 3 obwody żeby to cokolwiek dało (im więcej tym lepiej). Z reguły ESOS, skrzynia, rozrusznik, obwody odcięte zapinaj z masą. Najlepiej podjedź do kogoś kto montuje autoalarmy na pewno coś pomoże. Czytają te posty i złodzieje, nikt nie poda gotowego schematu, byłoby to bez sensu.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ambrozy
Operator

  • Posty: 253
  • Rejestracja: 11 Mar 2007 17:37
  • Miejscowość: google
  • Pochwały: 17

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej