Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

3cx bez SRS

19 Lis 2010 21:28

posiadam JCB 3cx z 2005r bez systemu SRS co sądzicie o zestawie z allegro http://moto.allegro.pl/czesci-jcb-terex ... 61754.html
Ostatnio edytowany przez deep100, 20 Lis 2010 14:44, edytowano w sumie 1 raz

20 Lis 2010 02:15

popraw linka bo nie wchodzi, brakuje kilku liter na końcu (HTML)

a zestawik nawet fajny jest, cena powala, tanio jak barszcz (bez krokieta)
ciekawe czy gościu ma więcej takich
pewnie po drobnej modyfikacji przewodów bez problemu podeszło by do CATa i wielu innych maszyn, trzeba tylko przeliczyć ciśnienie w akumulatorze gazowym i mądrze podłączyć żeby coś nie wybuchło...

Re: 3cx bez SRS

20 Lis 2010 14:44

ktoś wie ile kosztuje taki zestaw JCB

21 Lis 2010 00:48

Ja ma po 2500pln netto ,ale teraz już sie skonczyły czekam na dostawe termin około 14dni.

21 Lis 2010 16:46

deep100 napisał(a):ktoś wie ile kosztuje taki zestaw JCB

no przecież napisane jest jak byk że TO JEST ZESTAW DO TEREXA I JCB... ehh...

excavar dobrze wiedzieć... chyba sobie wezmę na testy taki zestaw, zobaczymy czy się wepnie w CATa
cena netto czy brutto?

21 Lis 2010 19:04

pewnie chodziło o cenę oryginalnego zestawu do JCB :P

21 Lis 2010 19:38

Mechanior zadzwonisz to sie dogadamy , dla kolegi po fachu zawsze bedzie rabat :)

21 Lis 2010 19:41

na marginesie to nie ma cen netto na allegro. jak ktos zrobi kup teraz to musi mu gość sprzedać za 3200 brutto.
Trzeba regulaminy czytać , a dopiero póxniej handlować. jak dla mnie to aukcja do zdjęcia bo niezgodna z regulaminem.

21 Lis 2010 19:43

mechanior napisał(a):[...]
cena netto czy brutto?

Teraz ja Cie mam hehe ;)

excavar napisał(a):Ja ma po 2500pln netto...

Excavar, czy ten zestaw o którym piszesz jest typu "plug&play" w 3cx z 98 roku? Mam tylko pływającą łyżkę i myślałem nad dołożeniem opcji SRS ale nei wiedziałem, że istnieje na rynku wtórnym. Czy zestaw opcji "powrót do kopania" też jest możliwy do zamontowania?

21 Lis 2010 21:10

No ja mam po 2500pln netto ,ale nie na allegro. Na allegro to bym wystawił 2500pln + VAT



Pozdr.

21 Lis 2010 21:16

jeśli rozdzielacz z opcją powrotu jest identyczny jak bez takiej opcji to na pewno da się zamontować... pewnie trzeba dołożyć elektromagnes blokujący no i oczywiście czujnik położenia na ramieniu...

batifeeli , o co chodzi z tym "teraz ja cie mam" ?

21 Lis 2010 21:35

mechanior napisał(a):no przecież napisane jest jak byk że TO JEST ZESTAW DO TEREXA I JCB... ehh... :P

przecież napisałem zestaw JCB anie do JCB

21 Lis 2010 22:39

sorka... wiem o co chodzi, nie skumałem od razu...

21 Lis 2010 23:25

mechanior napisał(a):jeśli rozdzielacz z opcją powrotu jest identyczny jak bez takiej opcji to na pewno da się zamontować... pewnie trzeba dołożyć elektromagnes blokujący no i oczywiście czujnik położenia na ramieniu...


Nie bardzo rozumiem co ma to wspólnego z srs?

Czy nie pomyliło sie koledze z pływająca łyżka i powrotem do kopania?

21 Lis 2010 23:27

Zastosowałem ten zestaw w swojej 4cx. działa, załadowałem 25 atm. Były problemy z uszczelnieniami amortyzatora, 3 razy musiałem rozbierać i modyfikować uszczelnienie na krańcach tej rury. Ale działa. Ja płaciłem dużo więcej ale warto jak się dużo jeździ.

21 Lis 2010 23:35

bartifeeli napisał(a):? Mam tylko pływającą łyżkę i myślałem nad dołożeniem opcji SRS ale nei wiedziałem, że istnieje na rynku wtórnym. Czy zestaw opcji "powrót do kopania" też jest możliwy do zamontowania?


JAREWA to odpowiedź na tego posta a nie na pytanie o SRS

EXCAVAR zrób no porządek ze swoimi postami, rozmnożyłeś się bardzo :lol: ...

22 Lis 2010 00:03

http://www.pvdobson.com/industrial_specialoffers_10.htm

a taki zestaw w Anglii kosztuje jak na załączniku, zapewne mozna zamówić i do Polski :)

22 Lis 2010 20:12

mechanior napisał(a):
bartifeeli napisał(a):? Mam tylko pływającą łyżkę i myślałem nad dołożeniem opcji SRS ale nei wiedziałem, że istnieje na rynku wtórnym. Czy zestaw opcji "powrót do kopania" też jest możliwy do zamontowania?


JAREWA to odpowiedź na tego posta a nie na pytanie o SRS


Nie doczytałem :D jakoś mi umkło.


A odnośnie tego to raczej bajer a nie przydatne. Mam to i ani razu jeszcze nie używałem bardziej denerwuje niż pożytku.

Odpuść sobie to też myślałem że fajnie to mieć ale odechciało mi się.

Re: 3cx bez SRS

02 Lis 2011 10:46

Witam czy zestaw z linka co podal andrzej 61 bedzie dobry do 3cx? 300 funtow i po polsku mówią z przesylką też bez problemu tylko czy będzie dobry?

3cx bez SRS

02 Lis 2011 12:03

po drobnych przeróbkach (kilka przewodów hydraulicznych, trójniki, instalacja elektryczna) będzie pasował do każdej maszyny bo idea działania jest identyczna w każdym sprzęcie
ciśnienia pracy i obciążenie siłowników jest zbliżone w obu maszynach... nie powinno być problemów

trzeba jeszcze wiedzieć jak zamontować, gdzie podpiąć hydraulikę bo oryginalna instrukcja będzie dotyczyć układu hydraulicznego Terexa
Wyślij odpowiedź