wibako

Zgasła na biegu i nie odpala

Zgasła na biegu i nie odpala

Postprzez marec2 » 16 Gru 2010 09:27

Witam mama taki problem rano odpaliłem maszyne w mrozie i zgasła na biegu.Tak wygląda,że się zawiesiła na biegu i nie mogę odpalić bo chyba jest na biegu.Stacyjkę przekręcam i zapłom rozłącza zapalanie.Gdzie podgrzać ?Który to zawór za to odpowiada .Proszę o rady. Rano miałem jechać do pracy i lipa wiecie jak to jest wszyscy czekają JCB 3CX 2002
Ostatnio edytowany przez marec2, 16 Gru 2010 13:56, edytowano w sumie 1 raz

marec2
Fizol

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 28 Paź 2010 10:38
  • Miejscowość: Dolnośląskie

Reklama

simmet

Re: Zgasła na biegu i nie odpala

Postprzez KOPARKIEWICZ » 16 Gru 2010 15:43

marec2 napisał(a):Witam mama taki problem rano odpaliłem maszyne w mrozie i zgasła na biegu.Tak wygląda,że się zawiesiła na biegu i nie mogę odpalić bo chyba jest na biegu.Stacyjkę przekręcam i zapłom rozłącza zapalanie.Gdzie podgrzać ?Który to zawór za to odpowiada .Proszę o rady. Rano miałem jechać do pracy i lipa wiecie jak to jest wszyscy czekają JCB 3CX 2002


Jesli koparka jest na biegu ale przełącznik jazdy nie jest włączony (czyli jest ustawiony w pozycji zero) to koparka powinna odpalic , sprawdz czy przełącznik jazdy masz na zero
koparkiewicz

KOPARKIEWICZ
Fizol

  • Posty: 40
  • Rejestracja: 25 Wrz 2010 17:56
  • Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Pochwały: 1

Postprzez marec2 » 16 Gru 2010 17:07

Spalił się bezpiecznik dopiero probówką doszedłem tak był spalony że na oko był ok.Maszyna lata :D

marec2
Fizol

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 28 Paź 2010 10:38
  • Miejscowość: Dolnośląskie

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej