wibako

Gzie oddać pompe wtryskową do uszczelnienia?

Gzie oddać pompe wtryskową do uszczelnienia?

Postprzez Maro3CX » 07 Sty 2011 18:20

Witam kolegów. Może polecili byście mi kogoś z okolic warszawy co uszczelnił by mi pompę wtryskową od 4cx z 2002r. problem mam tego typu że wycieka mi paliwo z korpusu tym małym otworkiem i prawdo podobnie padło na wałku uszczelnienie, a z tego co słyszałem lepiej oddać pompę w dobre ręce . z góry dzięki i pozdrawiam.

Maro3CX
Fizol

  • Posty: 49
  • Rejestracja: 03 Cze 2009 19:39
  • Miejscowość: Ciechanów

Reklama

simmet

Postprzez slav83 » 07 Sty 2011 20:26

jeśli chodzi o uszczelnienie to nie wymaga jakiejs wielkiej wiedzy , pewnie jak sam ją wyciagnąłeś to tym bardziej sam byś dał rade ją uszczelnić. Wyciagniesz zabezpieczenie przy ośce i masz dwa sumeringi, jedziesz do sklepu kupujesz uszczelnienia i ot cała filozofia. Tylko staraj sie dobrać uszczelnienia z tolerancja do 0.5 mm. A jak zawieziesz do pompiarza to zapewne Ci powie ze to kupe roboty , że teraz nie może, a nawet jak rozbierze to nie bedzie mieć takich uszczelnień. Ja mam jednego uczciwego pompiarza, którego mógłbym polecić ale to w kuj.pom. za uszczelnienie takie jak u Ciebie chciał 20 zł, zrobił odrazu, chociaz pomp miał do roboty mnóstwo. Po drodze miałem 3 inne zakłady, wszedzie na dzien dobry 200 -300 zł i od 2 - 5 dni czekać :crazy:

slav83
Pomocnik operatora

  • Posty: 83
  • Rejestracja: 02 Wrz 2007 14:20
  • Miejscowość: byd

Postprzez filipo » 08 Sty 2011 00:02

kolego w Nadarzynie masz pompiarza pierwsza klasa, znam kilka warsztatów współpracujących z nim od lat, ja również z niego korzystam i mogę go polecić
www.materialy-sypkie.pl
Zmechanizowane roboty ziemne, transport drogowy

filipo
Operator

  • Posty: 357
  • Rejestracja: 09 Paź 2008 23:50
  • Miejscowość: okolice Piaseczna
  • Pochwały: 3

Maszyna: 3CXCECO'14 3CXCECO'11 2x KERAX'09 Volvo ew160B, DAF CF85.410

Firma: Roboty Ziemne Filip Olejnik


Postprzez SOK » 08 Sty 2011 18:43

kolego na ul.płockiej w Ciechanowie masz dobrego pompiarza

SOK
Młodszy operator

  • Posty: 158
  • Rejestracja: 10 Sty 2008 23:08
  • Miejscowość: mazowieckie
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej