wibako

dzwignie przedniej łyzki

dzwignie przedniej łyzki

Postprzez privatephh » 13 Sty 2011 09:05

Witam. mam problem z dzwigniami przedniej łyzki i chciałbym jakis informacji na temat zanim zajzę pod kopułke, a mianowicie rozeszły mi sie dwie te dzwignie od łyzki, nie moge zamknąc rekina tak aby płynnie nabrac urobek i podnoszenie wysypywanie i wszystkie funkcje dzialaja jak sie uda, nie moge właczyc łyzki w stan neutralny. musi byc tam jakies mocowanie bo gdy rusza sie dzwignia jedną ruszaja sie dwie w te samą strone, a teraz jak daje w lewo to od rekina dzwignia idzie do tyłu a paszcza sie nie zamyka. Jesli cos wiecie na temat to prosze o wskazowki
Z gory Dzieki Pozdrawiam,

privatephh
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 13 Sty 2011 08:51
  • Miejscowość: Legnica

Reklama

simmet

Postprzez Łukaszenkolbn » 13 Sty 2011 17:48

no rozkreć od góry poluzuj ampule które trzymają gumy potem odkreć nie pamietam dokładniechyba 5 torxów które trzymają obudowe i sciagnij ją potem masz blache na wysokosci podłogi też ją odrkręć i masz cały mechanizm na wierzchu zobacz czy Ciegna sie nie poluzowały lub nie pokrzywiły

Łukaszenkolbn
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 15 Lut 2010 00:25
  • Miejscowość: lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: 3cx liebherr312

Firma: spółka bez zadnej odpowiedzialnosci :)sieci wod-kan


Postprzez privatephh » 15 Sty 2011 17:49

No juz po kłopocie, zjechał sie gwint trzymajacy dwie dzwignie razem, i mocowanie do mechanizmu(sruba wypadła całkowicie) załozyłem kontre i smiga lepiej jak nowe:D
Dzieki Pozdrawiam. :mrgreen:

privatephh
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 13 Sty 2011 08:51
  • Miejscowość: Legnica

Postprzez Łukaszenkolbn » 15 Sty 2011 17:59

nie ma sprawy trzeba sobie pomagac nawzajem

Łukaszenkolbn
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 15 Lut 2010 00:25
  • Miejscowość: lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: 3cx liebherr312

Firma: spółka bez zadnej odpowiedzialnosci :)sieci wod-kan


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej