wibako

Lakier

Postprzez arturo 86 » 22 Sty 2011 13:22

Znasz mnie? Znasz moje ceny? To się nie wypowiadaj!
Nie nazywaj mnie dusigroszem, bo nie kupiłem maszyny za 20 tyś, tylko za 100 pare, po to żeby za chwile nie dokladać drugiego 30 na naprawy... Po zakupie wymieniłem wszystkie oleje na orginały JCB, nie szukałem żadnych zamienników tylko lałem takie jak książka pisze. A to że na farbę nie chcę wydać 170pln to o niczym nie świadczy więc mi tu nie pitol pierdół. Co do cen to przedwczoraj byłem wyceniać robotę, za godzinę chciałem 90 pln, (do przewalenia ok 1000m3 ziemi) gościowi wydawało się dużo więc podziękowałem i maszyna stoi, a mogła od wczoraj już kopać...
Się uniosłem troszkę :wink:[/quote]
No i zrobiles dobrze 90 za godz to juz ok , gdyby drugi gosc powiedzial to samo albo wiecej to cena by sie napewno utrzymala ,ale jak sie ludzi przezwyczaja do 70 za godz to przyjdzie i czas ze i to beda marudzic .

arturo 86
Pomocnik operatora

  • Posty: 79
  • Rejestracja: 17 Sty 2011 15:45
  • Miejscowość: podlaskie

Reklama

simmet

Postprzez excavar » 22 Sty 2011 13:55

Panowie po co te kłótnię i afery jest jak jest.
po drugie to zbaczamy już z macierzystego tematu jakim był lakier :)
Ja mam swoje zdanie na ten temat , sam zamierzałem kupić koparko-ładowarkę na wynajem ,ale to co dzieje się na Polskim rynku .... nie ma teraz to sensu , kasa wywalona w błoto , zablokowane pieniądze na długi czas. Stawki w Warszawie strasznie spadły , jeszcze odśnieżanie to jakiś biznes ,ale ta zima to nie jest to samo co poprzednia gdzie ludzie z koparko-ładowarkami robili kasę. ( nikomu nie zazdroszczę ) :)

pozdrawiam.

Awatar użytkownika
excavar
Fachoperator

  • Posty: 1046
  • Rejestracja: 27 Paź 2008 20:50
  • Miejscowość: JCB SERWIS CZĘŚCI
  • Pochwały: 9

Postprzez nowik86 » 22 Sty 2011 15:41

EPRZ napisał(a): Co do cen to przedwczoraj byłem wyceniać robotę, za godzinę chciałem 90 pln, (do przewalenia ok 1000m3 ziemi) gościowi wydawało się dużo więc podziękowałem i maszyna stoi, a mogła od wczoraj już kopać... :


Bo na takie roboty trzeba umawiać się od metra a nie na godziny.

nowik86
Pomocnik operatora

  • Posty: 83
  • Rejestracja: 20 Sty 2010 21:07
  • Miejscowość: Olsztyn
  • Pochwały: 1

Maszyna: CAT M318D


Postprzez mariuszgtv » 31 Sty 2011 16:37

Wracając do tematu, ITP SC Opole sprzedaje org. lakier po 168,37, zamiennik takiej farby kosztuje 130,00 zł. Więc opłaca się kupić org.
Image
10[v]
100 [v]
500 [x]

mariuszgtv
Młodszy operator

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 21 Sty 2011 14:09
  • Miejscowość: Bieszczady

Maszyna: JCB 804

Firma: N/D


Postprzez medion » 31 Sty 2011 21:02

Dobre mniej niż 100 nie pojedzie a pewnie śmigasz po 60
Koledzy każdy pracuje za tyle za ile mu się opłaca jak weźmiesz kredyt . leasing itp nie masz do garnka co włożyć i dzieci ci płaczą to pojedziesz za 5 dych i na koniec roboty dasz kilka wizytówek żeby kumplom rozdał.
Nie oszukujmy się ktoś kto ma jakąś pewną Robotę chce żeby wszyscy podnosili stawki ale jak będzie siedział na d.... a koparka tylko rdzewiała to inaczej będzie gadał
Znam gości co wiosną za 40 pln śmigali tak do czerwca po to żeby się utrzymać w robocie aż koparki się rozjechały

Pozdrawiam
sssss

medion
Młodszy operator

  • Posty: 154
  • Rejestracja: 16 Gru 2010 20:22
  • Miejscowość: PL
  • Pochwały: 1

Postprzez arturo 86 » 01 Lut 2011 19:01

Hahahah jak to czytalem to az sie posmialem. Ty uważasz ze pracujac za 40 zl za godzine to oplacisz lising paliwo i nakarmisz rodzine juz o tym ze cos moze sie popsuć to niewspomne :lol: Ja dla majstra w firmie place ok 15zl za godzine do reki , przyjdzie postoi, pogania mlodych i 10 godzin mija .

arturo 86
Pomocnik operatora

  • Posty: 79
  • Rejestracja: 17 Sty 2011 15:45
  • Miejscowość: podlaskie

Postprzez rudesmen » 01 Lut 2011 20:56

Zamykam temat, wszystko apropo lakieru zostało już powiedziane, a reszta postów jest nie na temat!

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2188
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej