wibako

Problem z zamkiem hydraulicznym na stabilizatorze

Problem z zamkiem hydraulicznym na stabilizatorze

Postprzez Czarny_M » 19 Sie 2011 19:08

Witam. Mój problem przedstawia się następująco. Pracuje na JCB 3CX Contractor z 2006 r. i w momencie go, gdy wyłączę maszynę, którą zawsze podpieram na stabilizatorach po pracy i ruszę prawą dźwigną od wysuwu owego siłownika to maszyna opada a nie powinna, bo ma założone zamki (lewa jest OK, działa bez zarzutu, maszyna nie opada).
Chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwe, aby zamek został "wyłączony", ponieważ awaria pojawiła się po wizycie maszyny w serwisie, a na zamku znajduje się śruba na klucz imbus, i tak się zastanawiam czy ktoś tam czegoś nie poprzestawiał!!

Czarny_M
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 Wrz 2010 18:52
  • Miejscowość: Łańcut

Maszyna: JCB 3CX Contractor


Reklama

simmet

Problem z zamkiem hydraulicznym na stabilizatorze.

Postprzez slodki01 » 30 Sie 2011 22:47

Ja pracuje na maszynie z 2010r i tez mam takie zamki,te śruby o których piszesz co sa na imbusy to sluza do najprawdopodobniej do odblokowania silownika gdyby pęk waz a maszyna bylaby podparta na stabilizatorach, sa tez zabezpieczeniem w przypadku kiedy by pękł wąż hydrauliczny. Prawdopodobnie albo sie zacial, albo ktos krecil tym imbusem, sprawdz czy obydwa imbusy sa jednakowo wkrecone. Ja to tak widze. pozdrawiam

slodki01
Pomocnik operatora

  • Posty: 66
  • Rejestracja: 29 Gru 2010 22:34

Maszyna: JCB 3CX ,JCB HYDRADIG 110W

Firma: FIRMA


Re: Problem z zamkiem hydraulicznym na stabilizatorze.

Postprzez Czarny_M » 19 Lis 2011 09:42

Dzięki za informację, rzeczywiście ktoś przy nich grzebał i po dokręceniu wewnętrznej śruby wszystko wróciło do normy.

Czarny_M
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 19 Wrz 2010 18:52
  • Miejscowość: Łańcut

Maszyna: JCB 3CX Contractor


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej