wibako

JCB 3cx - słaba praca, wymiana filtra hydrauliki - wrocław

JCB 3cx - słaba praca, wymiana filtra hydrauliki - wrocław

Postprzez djmp9 » 13 Paź 2011 21:38

Marka i model maszyny: jcb 3cx
Rok produkcji: 1994

Witam, ostatnio zacząłem miec problem z moja JCB. Zakupiłem ja kilka tygodni temu i od razu zaczęła prace, nie wymieniałem jeszcze zadnych filtrów. Od kilku dni mam z nia problem, mianowicie czasami wolno chodzi a nawet bardzo wolno. Zauwazyłem ze gdy na wolnych obrotach przesuwam ramie w prawo idzie, dodaje gazu i prawie przestaje, niema siły podniesc sie na łyzce (słychac jakies cykanie od spodu koparki) chciałbym zaczac od filtrów hydrauliki, czy w moim JCb główny filtr znajduje sie w zbiorniku? jak sie do niego dostac?? czy trzeba spuszczac olej? może ktos miał podobne objawy i wie co to moze byc, dodam ze czasami jest wszystko ok. Jednak czesciej mam problemy

Bardzo prosze o pomoc...

p.s znacie moze jakies kompetentne osoby z okolic Wrocławia które znaja sie na tego typu sprzecie i podjęłyby sie naprawy?

djmp9
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 07 Sie 2011 23:16
  • Miejscowość: Wrocław

Maszyna: JCB 3CX Contractor
JCB 8016
Kubota kx 161
Koparki łańcuchowe

Firma: TOM-BUD


Reklama

simmet

Re: JCB 3cx - słaba praca, wymiana filtra hydrauliki - wrocł

Postprzez jurgen » 28 Gru 2011 17:29

Witaj mam podobne objawy i kopaczke 3cx z 1994 czy mógłbyś podać co było przyczyną słabej pracy i gdzie jest ten filtr od hudrauliki pozdrawiam

jurgen
Nowicjusz

  • Posty: 9
  • Rejestracja: 17 Sie 2009 19:05
  • Miejscowość: głogów

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej