wibako

COŚ Nie tak z układem paliwowym

COŚ Nie tak z układem paliwowym

Postprzez Artur-amma » 25 Lis 2011 09:35

Marka i model maszyny: JCB 3CX
Rok produkcji: 94

Witam

Nie jestem mechanikiem lecz jakieś pojęcie mam i podstawowe naprawy wykonuje sam mam problem z zapowietrzaniem się układu paliwowego, na początku znalazłem poluzowany przewód przy odstojniku paliwa (przy okazji go wyczyściłem) wydawało się że to pomogło że będzie już ok. A tu nic bardziej mylnego znowu zdarza się jej zgasnąć, ostatnio zobaczyłem jak pompowałem pompką ręczna paliwo to że z powrotu z pompy wtryskowej idą przewodem bąbelki powietrza, a i jak wyłączę silnik to tym przewodem cofa się paliwo do baku ktoś mi mówił że tak nie powinno być że jakiś zaworek nie trzyma i tam też może się zapowietrzać. Jak ktoś to już przerabiał to proszę o podpowiedzi. (odstojnik czyszczony, nowe uszczelki dane, filtr paliwa nowy i powietrza)

Artur-amma
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 19 Lut 2011 10:42
  • Miejscowość: Guzowatka

Reklama

simmet

COŚ Nie tak z układem paliwowym

Postprzez mechanior » 25 Lis 2011 11:14

przerabiane to było już tysiąc razy, szukaj na forum pod hasłami, brak mocy, słaba maszyna, kroplówka
jeśli paliwo wraca do zbiornika to pompka pośrednia jest uszkodzona (jej zawory) lub zanieczyszczona albo masz gdzieś nieszczelność między pompką a pompą wtryskową...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20870
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 867

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej