Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Brzęczyk jazdy wstecz

08 Sty 2012 22:20

szukaj pod podłogą obok rozdzielacza, patrząc z tyłu to po prawej...

Re: Brzęczyk jazdy wstecz

09 Sty 2012 17:28

piotr-stihl napisał(a):a nie lepiej kupić od razu żarówkę z brzęczkiem ?


Lepiej kupić polskie sygnalizatory SWB firmy MPM. Tańsze niż u zagranicznych producentów a masz gwarancję że pochodzą długo. Żarówkę z brzęczkiem dobrze opisuje powiedzenie "jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego".
Pozdrawiam

Brzęczyk jazdy wstecz

10 Sty 2012 01:48

kolego anonim poczytaj dokładnie temat... maszyny nie mają lamp cofania więc taką żarówkę to se można w buty wsadzić... to jest takie "tuningowe" badziewie do samochodów, co innego dedykowany sygnalizator, tylko jeszcze trzeba go odpowiednio podpiąć do instalacji...

Re: Brzęczyk jazdy wstecz

10 Sty 2012 16:28

Dlatego właśnie napisałem że taka żarówka to zwykły badziew i zdecydowanie polecam profesjonalne sygnalizatory. Podałem też przykład jakich ja używam. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam.

Brzęczyk jazdy wstecz

10 Sty 2012 16:55

mam taki w ciężarówce tzn nawet dwa były ale po kilku latach je szlag trafił.

Re: Brzęczyk jazdy wstecz

10 Sty 2012 22:30

Oryginał 250zł netto. Ale warto spokój na zawsze. Przerabiałem kilka podróbek i zawsze źle się kończyło.

Brzęczyk jazdy wstecz

15 Sty 2012 21:20

Sprawdz takze przewody od hamulca "ręcznego" bo on przeciez rozlacza ci skrzynie kierunkowa i moze byc tak ze brzeczek dostaje caly czas sygnal hamulca

Brzęczyk jazdy wstecz

16 Sty 2012 11:29

brzęczyk cofania a brzęczyk ręcznego to zupełnie różne urządzenia, nie bardzo rozumiesz o co chodzi w tym temacie...

Brzęczyk jazdy wstecz

22 Sty 2012 21:53

z recznym chodzilo mi o to ze moze isc caly czas sygnal na przekaznik ze jest rozpiety naped

w elektryce to juz różne cuda spotkalem

Brzęczyk jazdy wstecz

22 Sty 2012 23:03

tylko że wtedy maszyna by nie jeździła, prawda?

Brzęczyk jazdy wstecz

24 Sty 2012 16:33

zalezy gdzie by bylo przebicie (ale to juz za dalekie odejscie od tematu) :P

a co do "tuningowego badziewia" to z braku laku to i to dziala tylko wystarczy odpowiednie kabelki znalesc :D
Wyślij odpowiedź