wibako

2CX vs 3CX

2CX vs 3CX

Postprzez andrzej » 21 Lis 2005 11:18

lepsza jest 3 cx większ i mocniejsza :lol:


przeniesione żeby nie robić "burdelu" :)

andrzej
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 21 Lis 2005 11:10

Reklama

simmet

Postprzez rudesmen » 21 Lis 2005 17:10

sam mam 3CX która nie zawsze musi być lepsza od 2cx, ale ze względu na swoja wielkość i moc przewyższa 2CX, 2cx nadaje sie raczej tylko do własnego użytku bo kto wynajmie 2cx? z jej wielkością to nawet "białoruska" w dobrym stanie może być wydajniejsza

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2183
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez agil » 08 Maj 2006 19:56

Witam jestem nowym userem jezeli chodzi o wasze pytanie 2 cx czy 3 cx wszystko zalezy do czego robilem zarowna na 2 cx jak i na 3 cx zwyklym jak i super na rownych kolach maszyn tych raczej nie mozna porownywac z prostego powodu kazda ma jakas zalete a takze wade 2 cx jest idealna maszyna do malych robot ziemnych ze wzgledu na swoje rozmiary aczkolwiek nie nadaje sie zbytnio jako ladowarka a znow 3 cx jest o wiele bardziej funkcjonala maszyna ale znow nie wszedzie idzie sie nia zmiescic wiec pytanie co jest lapszego zalezy do czego tej maszyny chcemy uzywac a ja jezleli mialbym wybierac z koparko ladowarek jcb to wg mnie najlepsze sa 4 cx super taka na jakiej obecnie robie :D

Pozdrawiam
Agil

JCB INDUSTRI :mrgreen:

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej