wibako

Szybkozlacze hydrauliczne w 3CX/4CX

Szybkozlacze hydrauliczne w 3CX/4CX

Postprzez Hipo » 12 Lis 2013 22:39

No wlasnie ma ktos? bo po new year bede robil zakupy i moge sobie fundnac hydrauliczne. Oryginal jest firmy MILLER, ciekawi mnie jak z trwaloscia tego. Na fotkach ogladalem to wyglada tak sobie, jednak cale jest odlewane to powinno byc ok.

A jak ze sterowaniem, idzie ogarnac to jakos samemu czy kupowac dedykowana instalke bo z tego co widzialem w serwisowce to namieszane jest cos na tloku od zamykania lyzki i stamtad zasilany jest tloczek od zamykania zlacza.
Ostatnio edytowany przez peckiel, 13 Lis 2013 19:20, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw post.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Reklama

simmet

Re: Szybkozlacze hydrauliczne w 3CX/4CX

Postprzez cichy10 » 17 Lis 2013 20:21

Ja mam szybkozłącze firmy DROMONE jakaś angielska firma jest spawane ale jestem z niego bardzo zadowolony ma dodatkową zapadkę na drugim bolcu jakby coś się z siłownikiem stało to łyżka nie spadnie i można ją tylko odbezpieczyć tylko w pozycji jak ramie jest w pozycji do jazdy, nie znam ceny ale pewnie tanie nie będzie i nie wiem czy jest do kupienia w Polsce. Zasilanie mam pociągnięte z pod kabiny a w kabinie jest sterownik który też wymaga przełączenia dwóch przycisków pewnie w celach bezpieczeństwa potem to już obojętnie jaką funkcje się użyje z tyłu i się odbezpiecza. mam znajomych w Anglii i chciałem kiedyś sprawdzić cenę nowego ale na razie niebyło takiej potrzeby. co do zasilania hydraulicznego przy samej łyżce to przewody muszą być idealnie dopasowane i założone bo kiedyś mi zrobili za długie to po pierwszym zamknięciu łyżki był już jeden do wymiany

cichy10
Pomocnik operatora

  • Posty: 61
  • Rejestracja: 22 Lut 2010 00:32
  • Miejscowość: Żory

Maszyna: 3CX Contractor 2009


Szybkozlacze hydrauliczne w 3CX/4CX

Postprzez Hipo » 18 Lis 2013 07:09

Dzieki za odpowiedz, kazda informacja jest przydatna.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej