wibako

JCB 3CX '90 brak siły na czwartym biegu

JCB 3CX '90 brak siły na czwartym biegu

Postprzez piotrek3cx » 20 Sty 2014 21:30

Witam kolegów podepnę się do tematu jazdy kop ład mam jcb 3cx 90r bez napedu przedniego jazda przód tył ok podczas pracy na pierwszym drugim biegu kolami kreci jazda na czwartym biegu koparka ma cięzko aż z komina wali dym jakby wagony z węglem ciągneła jak się rozgrzeje to czuć że ma trochę lżej ale to nie jest to
Ostatnio edytowany przez peckiel, 21 Sty 2014 08:27, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Nie podpinaj się pod inne tematy! NOWY PROBLEM = NOWY TEMAT.

piotrek3cx
Fizol

  • Posty: 23
  • Rejestracja: 06 Lis 2011 12:51

Reklama

simmet

Re: JCB 3CX '90 do przodu tylko 20metrów

Postprzez Hipo » 20 Sty 2014 22:14

piotrek3cx napisał(a):Witam kolegów podepnę się do tematu jazdy kop ład mam jcb 3cx 90r bez napedu przedniego jazda przód tył ok podczas pracy na pierwszym drugim biegu kolami kreci jazda na czwartym biegu koparka ma cięzko aż z komina wali dym jakby wagony z węglem ciągneła jak się rozgrzeje to czuć że ma trochę lżej ale to nie jest to



Kolego na forum obowiazuje zasada: nowy problem = nowy temat tak więc zadnego podpinania.

Awatar użytkownika
Hipo
Fachoperator

  • Posty: 922
  • Rejestracja: 18 Kwi 2007 21:05
  • Miejscowość: Jarosław
  • Pochwały: 9

Maszyna: 3CX Contractor '08
4CX Sitemaster '07
8030 ZTS '06

Firma: ..,,__--(::) - -__,,..


JCB 3CX '90 brak siły na czwartym biegu

Postprzez RR Łukasz » 21 Sty 2014 10:49

Witam, miałem taki przypadek tylko w nowszej maszynie na 1,2 biegu kręcił w miejscu kołami, na 3 jechał bez problemu a na 4 kiszka ciężko było się wspiąć na obrotomierzu pod 2 tys obrotów a górkę widział szybciej od operatora. Po rozebraniu skrzyni okazało się że łożyska na koszu 4 biegu są w strasznym stanie, wszystko w pobliżu łożysk przyjęło kolor brunatno granatowy od przegrzewania się za każdym razem gdy 4 bieg był włączony także podejrzewam i u Ciebie uszkodzenie łożysk.
Jeśli pomogłem kliknij POCHWAŁA!

konserwacja i przeglądy UDT wózków widłowych i podestów
tel: 883 960 007

RR Łukasz
Młodszy operator

  • Posty: 157
  • Rejestracja: 07 Sty 2013 14:51
  • Miejscowość: Zamość
  • Pochwały: 3

Maszyna: brak

Firma: mała :)


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej