wibako

problem z jazda na 4

problem z jazda na 4

Postprzez sebi jcb 3cx 95 » 09 Lut 2014 18:44

Marka i model maszyny: jcb 3cx
Rok produkcji: 1994

Wiatam! Ponawiam swój problem a mianowice nie chce ma kopareczka jechac na 4 biegu jaj nie raz załapie to jet ok a nie raz ni ma siły. Nie ma jak ja to nazwałem efektu slizgającego się sprzęgła po dodaniu gazu na 4 obroty powinny troche sie podnieś i maszynka powinna powoli przyspieszać a u mnie jest takie wrażenie jakby silnik był na stałe połączony ze skrzynią. Wszysktkie oleje filtry układ paliwowy spr.Mam takie pyt czy jest jakaś regulacja ciśnienia w skrzyni? pozdrawiam
Ostatnio edytowany przez peckiel, 09 Lut 2014 19:13, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Proszę o używanie polskich znaków. Popraw posty. Na naszym forum za nieużywanie znaków polskich można otrzymać ostrzeżenie.

sebi jcb 3cx 95
Operator

Maszyna: jcb 3cx 95

Firma: sebi


Reklama

simmet

problem z jazda na 4

Postprzez jcb111 » 12 Lut 2014 00:21

sprawdź hydrauliką maszyne np. zamykasz łyżkę przednią dodajesz gazu i trzymasz non stop zamykanie silnik ma się wkręcić szybko na obroty jak nie wkręci się to pisz

jcb111
Fizol

  • Posty: 26
  • Rejestracja: 07 Lis 2008 21:35
  • Miejscowość: polska

Re: problem z jazda na 4

Postprzez sebi jcb 3cx 95 » 12 Lut 2014 01:01

tak jak kolego piszesz to silnik ma cieżko przy zamykaniu łyżki ale jest nówka pompa i ogólnie maszyna ma ogromną siłę w hydraulice. ale dziś spuściłem (prawie nowy) olej ze skrzyni (zmiennika) i zleciało mi go ok 11L odkręciłem przewody od chłodnicy z przodu maszyny i dmuchnąłem w jeden przewód zleciało jeszcze 6l czili razem 17l. gdzieś tu na forum znalazłem że powinno byc 11-12l i tak zrobilem wlałem 11l i jest znaczna poprawa maszyna rusza z 4 i dużo lepiej jedzie. Czy tyle oleju starczy? jak dokładnie sprawdzić stan oleju w skrzyni bo znalazłem dużo opisów i nie wiem czy się sugerować.Prosze o podpowiedzi.

sebi jcb 3cx 95
Operator

Maszyna: jcb 3cx 95

Firma: sebi


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej