wibako

3CX '92 ginie jazda

3CX '92 ginie jazda

Postprzez ja-rule » 26 Maj 2014 22:41

Marka i model maszyny: jcb 3cx
Rok produkcji: 1992

Witam szanownych kolegów. pisze do was gdyz zaczałem zmagac sie z pewnym problemem mianowicie nieraz nie chce mi sie załaczyc jazda a dokładniej bywa tak ze moge pracowac tydzień i jest wszystko ok a moze zdazyc sie tak ze pracuje pół dnia i podczas zmiany biegu z cofania do przodu przesuwając włacznik zmiany biegow maszyna nie reaguje po chwili sie załaczy i jedzie dalej i taka sytuacja moze sie powtarzac, jesli ktos by mi mogł podsunac jakies pomysły z gory dziekuje i czekam na wasze odpowiedzi pozdrawiam.

Awatar użytkownika
ja-rule
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 01 Lut 2011 15:28
  • Miejscowość: Szczepidło

Reklama

simmet

3CX '92 ginie jazda

Postprzez kamx89 » 09 Lip 2014 08:58

sprawdź pomiędzy manetką zmiany kierunku a skrzynią. u mnie był kabel przetarty na wtyczce na skrzyni i efekt był taki sam.
mogą to też być mikro styki w manetce.

kamx89
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 10 Paź 2012 11:55

Maszyna: jcb3cx


3CX '92 ginie jazda

Postprzez damian JCB » 20 Lip 2014 08:25

koledzy mam ten sam problem, biegi do tyłu mi chodzą zawsze idealnie ale do przodu jak wrzucę to muszę chwile czekać niekiedy dłużej niekiedy krócej i maszyna startuje, co to może być? Niekiedy jak wcisnę pedał hamulca i wrzucę jazdę do przodu to szybciej zareaguje ale nie zawsze tak jest.

damian JCB
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 19 Lip 2014 08:44

Maszyna: JCB 3CX

Firma: Drobud


3CX '92 ginie jazda

Postprzez Coval » 20 Lip 2014 13:51

Sterowanie, wiązka, kostka, przełączniki , cewki..
Diagnoza i naprawa elektroniki, hydrauliki siłowej oraz silników diesla. Info na PW

Zamiast "Dzięki ", kliknij Pochwała!

Coval
Fachoperator

Maszyna: Żółta

Firma: .


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej