wibako

3cx hydraulika dusi silnik

3cx hydraulika dusi silnik

Postprzez sebi jcb 3cx 95 » 28 Lip 2014 08:21

Witam! mam taki problem z moim 3cx.Jak pracuje przednią łyżką to najlepiej zeby cały czas był włączony żółw bo inaczej nawet z hałdy nie mogę nabrać bo mi strasznie silnik dusi. Ogólnie na moje oko maszyna ma strasznie "nerwową" hydraulike. MoZe jest jakiś zawór żeby jakoś to zniwelować.

sebi jcb 3cx 95
Operator

Maszyna: jcb 3cx 95

Firma: sebi


Reklama

simmet

Re: hydraulika dusi silnik

Postprzez dawidk » 28 Lip 2014 14:44

SIema. Problem pojawił się nagle czy tak już było?? Jak długo masz maszynę i czy tak już było zawsze??

Być może ktoś z poprzednich operatorów świadomie lub nawet przypadkowo, poprosił barmana o więcej :-)
Trzeba by zmierzyć ciśnienie hydrauliki, jak ja przesadziłem z regulacją po naprawie rozdzielacza, to też dusiło :-)
Wyregulowaliśmy mniej więcej tak jak miała druga podobna maszyna i jest OK

Więc zacznij od pomiaru ciśnienia maksymalnego :-)

dawidk
Fachoperator

  • Posty: 1200
  • Rejestracja: 14 Sie 2010 12:30
  • Miejscowość: Bukówiec Górny
  • Pochwały: 43

Maszyna: Kubota kx 36-2, JCB 2CX, Bobcat E14

Firma: "Zielony Zakątek"


Re: 3cx hydraulika dusi silnik

Postprzez sebi jcb 3cx 95 » 31 Lip 2014 10:56

Witam, od początku tak było jak kupiłem maszynę, ale wydaje mi się, że teraz się pogorszylo. Czy ta regulacja jest na przednim rozdzielaczu od spodu?

sebi jcb 3cx 95
Operator

Maszyna: jcb 3cx 95

Firma: sebi


Re: 3cx hydraulika dusi silnik

Postprzez sebi jcb 3cx 95 » 04 Wrz 2014 23:03

Witam mam takie pyt odnośnie mojego tematu czy zawór w przednim rozdzielaczu ten od regulacji może sie w jakiś sposób zacinać bo na razy czuć jak zawór przepuści i jest ok a przeważnie silnik zostaje zaduszony. Z góry dzieki :D

sebi jcb 3cx 95
Operator

Maszyna: jcb 3cx 95

Firma: sebi


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej