wibako

Sygnał cofania

Sygnał cofania

Postprzez opi » 14 Sty 2015 23:04

Marka i model maszyny: Jcb 3cx
Rok produkcji: 1996

Witam. Proszę o podpowiedz gdzie znajdę w swojej koparko ładowarce sygnał cofania? Przeszukałem wszystko w okolicach rozdzielacza. Po lewej stronie są jakies dwie kostki pod coś podpięte ale nie wiem czy to napewno to. Jedna jest niżej koloru niebieskiego a druga wyżej podobna do pudełka od zapałek (troszkę więkasza) i jest naniej napisane "burgess gatebhead" sprawdzałem próbówką na zgaszonej koparce przekręconym kluczyku w stacyjce i włączonym reversie na jazde do tyłu czy coś się bedzie działo. non stop dochodzi prąd nawet gdy revers jest po środku. proszę o jakieś dokładne informacje gdzie to jest jak to wygląda? może jakieś zdjęcia...

Pozdrawiam.

opi
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Lut 2014 18:12

Maszyna: Jcb 3CX

Firma: bio-tech


Reklama

simmet

Re: Sygnał cofania

Postprzez opi » 14 Sty 2015 23:08

ps. dodam jeszcze że chciałem kupić piszczące żarówki z zmienić z żarówkami od wstecznego . niestety w mojej koparce nie ma światła wstecznego :(

opi
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Lut 2014 18:12

Maszyna: Jcb 3CX

Firma: bio-tech


Sygnał cofania

Postprzez rumpek » 14 Sty 2015 23:12

Zobacz przy tylnej prawej podporze na górze powinna być , chyba że ją ktoś odczepił

rumpek
Pomocnik operatora

  • Posty: 83
  • Rejestracja: 23 Lut 2012 19:16
  • Miejscowość: Kock

Maszyna: JCB 3CX SUPER


Re: Sygnał cofania

Postprzez opi » 14 Sty 2015 23:41

przy tylnej prawej podporze jest sygnal ale nie cofania tylko klakson .... a moze wiecie ktory to bezpiecznik czy moze tam jest przekaznik ??

opi
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 25 Lut 2014 18:12

Maszyna: Jcb 3CX

Firma: bio-tech


Sygnał cofania

Postprzez grzes7622 » 14 Sty 2015 23:59

jesli dobrze pamietam to przy lewej podporze ale pod kabina jutro zobaczę to odpiszę

grzes7622
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 29 Cze 2008 17:31
  • Miejscowość: jarocin
  • Pochwały: 3

Maszyna: liebherr cat 318f

Firma: budowa dróg


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej