wibako

Słaba hydraulika Jcb3cx

Słaba hydraulika Jcb3cx

Postprzez machu » 08 Lut 2017 22:38

Marka i model maszyny: JCB 3CX '94
Rok produkcji: 1994

Witam. Zakupiłem nie dawno koparko-ładowarkę Jcb 3CX i jak nią trochę popracowałem to zauważyłem że na wolnych obrotach nawet bez obciążenia zamykanie krokodyla jak i ruchy tylnym ramieniem duszą silnik że nawet zgaśnie. Na obrotach jest ok.Natomiast jak popracuje intensywnie przodem i przejdę na kopanie to czuje że hydraulika jest wolniejsza...Chcę w najbliższym czasie zmierzyć ciśnienie na pompie hydraulicznej oraz na przednim rozdzielaczu bo czytałem że musi być trochę mniejsze niż na pompie. Przybliży może ktoś jakie powinny być tam wartości bo nie mogę tego nigdzie na forum wyczaić...Z góry dzięki Jestem nowy i nie wiem czy dobrze wszystko opisałem...

machu
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lut 2017 22:17

Maszyna: JCB 3CX

Firma: JCB


Reklama

simmet

Słaba hydraulika Jcb3cx

Postprzez MARIO/MECALAC » 09 Lut 2017 21:06

Zrób STALL TEST jest to opisane na forum. Może pompa wtryskowa i wtryski na wykończeniu a filtry paliwa i powietrza nowe?
Proszę nie wydzwaniać w sprawie naprawy Mecalaca. Nie jestem mechanikiem


Jeśli pomogłem nie pisz Dziękuje kliknij POCHWAŁA!!
Rezerwiści To Specjaliści Pędzą Bimber Nawet Z Liści

Awatar użytkownika
MARIO/MECALAC
Fachoperator

  • Posty: 3306
  • Rejestracja: 29 Paź 2009 19:39
  • Miejscowość: CZĘSTOCHOWA
  • Pochwały: 132

Maszyna: MECALAC 12 MXT

Firma: OL-KOP


Re: Słaba hydraulika Jcb3cx

Postprzez machu » 10 Lut 2017 00:31

Filtry wszystkie nowe, płyny i oleje też. Filtr paliwa nowy, odstojnik wyczyszczony. Nie wiem tylko jak sprawdzić pompkę wstępną? Czy ona musi mieć jakieś określone ciśnienie czy po prostu musi tylko podawać paliwo... STALL TEST zrobię po niedzieli bo dżejka stoi na klockach. Wymiana krzyżaka i sworzni belki skrętu....

machu
Nowicjusz

  • Posty: 6
  • Rejestracja: 08 Lut 2017 22:17

Maszyna: JCB 3CX

Firma: JCB


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej