wibako

wyje hydraulika w koparko ładowarce jcb

wyje hydraulika w koparko ładowarce jcb

Postprzez kriskrystian » 25 Kwi 2018 19:49

Marka i model maszyny: jcb 3cx contractor
Rok produkcji: 2009

Witam serdecznie posiadaj jcb 3cx contractor z 2009 roku na joystickach i jak się hydraulika rozgrzeje to słychać wycie , najbardziej w okolicach joystików tak mi się przynajmniej wydaje. Ale jak wykonam jakiś delikatny ruch to wycie na chwile przestaje ale potem znowu słychać. Oczywiście serwis stwierdza , że tak ma być ale przeglądając forum natrafiłem na wątek o wyciu hydrauliki i nawet ktoś stwierdził , że zna sposób ale niestety nie podzielił się wiedzą. Dlatego zwracam się z prośbą może ktoś zna sposób na wyeliminowanie tego wycia bo jest to delikatne ale przenikliwe i przy dłuższej pracy tylną łyżką jest nie do wytrzymania. Jcb posiadam dopiero od jakiegoś czasu i nie mam doświadczenia z ta maszyną wcześniej miałem cata 432d , ale zamieniłem na jcb. Pozdrawiam i proszę o radę.
Krzysztof

kriskrystian
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 09 Kwi 2018 22:16

Maszyna: jcb 3cx contractor

Firma: WŁASNA


Reklama

simmet

Re: wyje hydraulika w koparko ładowarce jcb

Postprzez damianz » 27 Kwi 2018 18:19

Jaka pompa? Bo to też ważne.Ale na początek sprawdz czy jakiś wąż hydrauliczny nie dotyka od spodu podłogi kabiny.U mnie dotykał jeden wąż i wyła jak cholera,a serwis mówił że te maszyny tak mają.Poluzowałem wąż ,przekręciłem aby nie dotykał podłogi i cisza nie do uwieżenia.Sprawdż bo warto.Powodzenia

damianz
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 31 Sty 2014 16:44

Maszyna: jcb3cx

Firma: attic


Re: wyje hydraulika w koparko ładowarce jcb

Postprzez kriskrystian » 27 Kwi 2018 20:32

Pompa wielotłoczkowa , a węże idą do joysticków więc wchodzą do kabiny i cały czas zmieniają swoje położenie, który wąż u ciebie dotykał kabiny. Dzięki za podpowiedz sprawdzę.

kriskrystian
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 09 Kwi 2018 22:16

Maszyna: jcb 3cx contractor

Firma: WŁASNA


Re: wyje hydraulika w koparko ładowarce jcb

Postprzez damianz » 27 Kwi 2018 22:39

Nie węże od joystików .Węże ciśnieniowe od pompy i rozdzielaczy.

damianz
Nowicjusz

  • Posty: 14
  • Rejestracja: 31 Sty 2014 16:44

Maszyna: jcb3cx

Firma: attic


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej