wibako

immobilieser

immobilieser

Postprzez rudesmen » 18 Gru 2005 11:51

na allegro ostatnio pojawił się immobilieser, facet chciał tylko 50zł, ale zastanawiałem się czy potrafiłbym go zamontować no i już go nie ma, jeżeli juz ktoś to robił to prosze o określenia stopnia trudności zamontowania , tak na przyszłość :wink:
Image

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Reklama

simmet

Postprzez agil » 08 Maj 2006 21:04

wg mnie osobiscie montowanie immobilisera w koparce nie jest najlpeszym pomyslem ja mam ale nie uzywam poniewaz elektryka w koparce jest dosc wadliwa tzn latwo ja naruszyc a niech sie tak cos stanie i juz jej nie odpalisz ja generalnie wychodze z zalozenia im mniej elektroniki w maszynie tym lepsze to nie jest komputer elektronike to niech oni se w laptopach zakladaja :)

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez rudesmen » 09 Maj 2006 18:13

akurat w sparawie immobiliesera w koparce sądze, ze jest ważny bo większość koparek odpalisz tym samym kluczykiem :?, ostatni znowu zapragnąłem go bardzo mieć bo pracuja kołomnie dwie nowe i immobilieserem i też bym chciał mieć bo ogólnie rzecz biorąc boję sie ja zostawiac gdzies samą

Awatar użytkownika
rudesmen
Fachoperator

  • Posty: 2158
  • Rejestracja: 08 Paź 2005 17:05
  • Miejscowość: Gorzów Wlkp.
  • Pochwały: 49

Postprzez marek cxc » 09 Maj 2006 19:11

u nas zamiast immobilajzerów pomontowali gps z powiadomieniem sms myśle że to lepsze rozwiązanie

Awatar użytkownika
marek cxc
Pomocnik operatora

  • Posty: 74
  • Rejestracja: 15 Kwi 2006 17:20
  • Miejscowość: żory

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej