wibako

Od czego zacząć?

Od czego zacząć?

Postprzez Długi202 » 25 Lut 2019 14:41

Witam
Zaczynam swoją przygodę z koparkami. Szukam koparko-ładowarki do 100 tyś. Polecicie coś na początek?

Długi202
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Lut 2019 14:30

Maszyna: Hh

Firma: Hjk


Reklama

simmet

Od czego zacząć?

Postprzez gruszon18 » 25 Lut 2019 16:48

Nie ten dział, pierwsza sprawa. Druga sprawa, jakie usługi chcesz wykonywać, jaki rynek potrzeb u Ciebie występuje mniej więcej

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Od czego zacząć?

Postprzez Długi202 » 26 Lut 2019 18:04

Głównie przy kostce brukowojej i jest bardzo duże zapotrzebowanie dodałem ogłoszenie na internet żeby sprawdzić zainteresowananie to co jakiś czas telefon jest

Długi202
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 25 Lut 2019 14:30

Maszyna: Hh

Firma: Hjk


Re: Od czego zacząć?

Postprzez gruszon18 » 26 Lut 2019 20:48

No to jak typowo do kostki to z koparkoladowarek tylko 3cx. I wykopiesz, wykorytujesz. Trzeba to sobie piachu podrzucisz, palety z kostka. U mnie w firmie zapotrzebowanie na maszynę było różne, od załadunku materiałów drogowych, tluczeń żużel. Jakieś niwelacje terenu, i rozpychanie wywrotek ziemi, przebieranie rzeki, wyburzenia, prace przy obsłudze budowy chodników a nawet osoby prywatne najmowaly mnie na załadunek okrągłych bel słomy na polach aby szybciej było.. Rynek dla koparkoladowarki jest szeroki, jedynie czasem trzeba odpowiedniej reklamy aby się rozkrecalo wszystko

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Od czego zacząć?

Postprzez Luka » 27 Lut 2019 18:15

Ja bym powiedział, że trzeba dobrego operatora, żeby się rozkręcało, bo z tymi słabymi nikt nie chce współpracować.

Luka
Operator

Maszyna: Szukam

Firma: Transport


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej