wibako

Koparko-ladowarka jcb 3c

Koparko-ladowarka jcb 3c

Postprzez xdenisekx » 23 Lut 2020 09:36

Witam forumowiczow. Mam na imie Paweł.

Zarejestrowalem sie na wasze forum poniewaz chcialbym kupic maszyne jcb c3 do uprzatniecia swojej posesji. Na portalu olx jest kilka propozycji do 15-16 tys zl. Czy taki sprzet jest wart tych pieniedzy. Rocznik stary bo lata 80-90. wiekszosc bez kabin bo zgnite ewentualnie juz zdemolowane. Maszyna jak maszyna ma posluzyc do gospodarstwa domowego a potem mozliwe do odsprzedania. Jestesmy w trakcie budowy, a juz mam dosc placenia ludziom za roboty poniewaz zaraz wyjdzie polowa tej kopaczki, a jeszcze trzeba z 10ty zeby dokonczyc porzadki. CZy dobrym pomyslem jest cos takiego kupic i wolnej chwili robic porzadki. Prosze o porady na temat tych maszyn

xdenisekx
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Lut 2020 09:31

Maszyna: Brak

Firma: brak


Reklama

simmet

Koparko-ladowarka jcb 3c

Postprzez zeppelin zm 15 » 23 Lut 2020 10:11

Jak ci się klamot nie rozssypie to coś nim zrobisz a jak się okaże że co chwilę będziesz musiał po 2-3 tys w nią wkładać to nie wiem czy to ci się opłaci.
Myślenie trochę pokroju, mam dość kupowania mleka z sklepu. Kupię sobie krowę. A jak krowa ci zdechnie? Myślę że za wartość zakupu krowy dużo mleka byś kupił :mrgreen:
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Re: Koparko-ladowarka jcb 3c

Postprzez gruszon18 » 23 Lut 2020 12:04

Tez jestem tego zdania co kolega wyżej.. Za takie pieniążki kupisz "sprzęt" w cenie złomu, tyle samo co złom będzie warta taka maszyna niestety.. Ostrówka można sobie kupić bo to tania maszyna pokroju koparkoladowarki. Ale mimo wszystko, wszelkie prace przy budowie nie wyniosą Cię tyle przy najęciu kogoś co kupno maszyny... Bezsensowne myślenie. Zamawiasz usługę koparkoladowarką, i operator się martwi żeby wykonać wszystko tak jak chcesz, albo jak coś mu się popsuje.. Nie myślisz o paliwie, o oleju, ktoś taki ma doświadczenie więc i szybciej może zrobić pewne rzeczy. Dodatkowo, trupa kupić to tylko kogoś wyzwolisz z problemu a potem sam będziesz mieć problem to sprzedać a ulokujesz pieniądze których nie Odzyskasz..

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Re: Koparko-ladowarka jcb 3c

Postprzez xdenisekx » 23 Lut 2020 21:39

Rozumiem wasze obawy ale to już kwestia ryzyka. Jestem mechanikiem maszyn rolniczych wiec z serwisem nie ma problemu oraz wiedza, tylko jak z częściami do nie go. Jest jeszcze polska myśl kto162 .

Proszę wypowiadać się o maszynie i dostępności części .

xdenisekx
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 23 Lut 2020 09:31

Maszyna: Brak

Firma: brak


Re: Koparko-ladowarka jcb 3c

Postprzez gruszon18 » 23 Lut 2020 22:32

No jeśli jesteś faktycznie mechanikiem maszyn rolniczych to nikt Ci nie powie nic nowego. Silnik będziesz potrafił sprawdzić. Wszelkie wycieki określisz sam na podstawie śladów. Jedynie pozostanie Ci określić w jakim stanie będą opony i osprzęt roboczy w takiej maszynie. Będziesz musiał wybrać mniejsze zło ( czytaj mniejszy wydatek aby naprawić do stanu używalności) i kup maszynę która będzie bardziej opłacalna

Awatar użytkownika
gruszon18
Fachoperator

  • Posty: 704
  • Rejestracja: 26 Cze 2017 16:47
  • Miejscowość: Świdnik
  • Pochwały: 26

Maszyna: Jcb 4cx Super

Firma: Gpk Mełgiew


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej