wibako

Zakup maszyny

Zakup maszyny

Postprzez tomek137 » 12 Lis 2020 22:28

Witam szanowne grono.
Jestem tu nowy dlatego proszę o wyrozumiałość. Jako że przez obecną sytuację moja branża dostała po d*pie (rozrywka), myślę nad alternatywą. Po zrobieniu rozeznania na rynku doszedłem do wniosku że usługi koparko-ładowarką to dobra sprawa z uwagi na fakt, iż pracy niemało. W związku z tym zwracam sie do Was z zapytaniem, jaki sprzęt warto nabyć w budżecie do 150tys? Słyszałem dużo dobrego o JCB ale jestem totalnie zielony dlatego też wolę podpytać ogarnięte osoby. Wiem też że muszę zrobić uprawnienia, ale to nie problem. Mam też jeszcze jedno pytanie - gdybym już odpalił działalność i szło by na tyle dobrze że kupiłbym drugą maszynę, to jaka jest uczciwa stawka dla operatora? Nie mam rozeznania w tym temacie.
Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam,
Tomek

tomek137
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 12 Lis 2020 22:18

Maszyna: ..

Firma: ..


Reklama

simmet

Re: Zakup maszyny

Postprzez pejter » 14 Lis 2020 17:17

witam,
stawka dla operatora to takie uczciwe minimum to 20zł na rękę a docelowo 25zł. Takie moje zdanie, ale to też pewnie zależy od regionu i rynku pracy...

pejter
Pomocnik operatora

  • Posty: 81
  • Rejestracja: 06 Sty 2020 23:01
  • Miejscowość: Myszków

Maszyna: Cat 428B

Firma: może kiedyś "u siebie"


Re: Zakup maszyny

Postprzez tomek137 » 14 Lis 2020 23:03

Tak właśnie myślałem że 20-30 za godzinę powinno być ok.

tomek137
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 12 Lis 2020 22:18

Maszyna: ..

Firma: ..


Zakup maszyny

Postprzez scuaz » 01 Gru 2020 20:43

20 to już bardzo uczciwie jak ktoś pojedzie do budimexu za 80 pracować aaa propo tematu , masz jekieś doświadczenie w pracy maszyną
jcb to chyba dobry pomysł stosunek ceny do jakości jest bardzo dobry

scuaz
Operator

  • Posty: 373
  • Rejestracja: 07 Lut 2010 11:21
  • Miejscowość: chełm
  • Pochwały: 4

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 16 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej