wibako

probemy z jcb 3 cx

probemy z jcb 3 cx

Postprzez rafik » 09 Lut 2007 19:22

witam jestem dosc mlodym operatorem , pracuje na 3 cx sitemaster z 2000 roku i mam kilka problemow z jej uzytkowaniem , a mianowicie , ogrzewanie w mojej koparce wogole nie grzeje , leci tylko zimne powietrze , :wall: . Nastepnym moim problemem jest to ze nie dziala wskaznik od temperatury oleju , jak go naprawic . Ps. czy ma ktos moze na kompie DTR-ke , i moglby mi ja wyslac ? bo moja maszynka pochodzi z angli , i moj szef nie ma do niej DTR-ki. [/b]

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Reklama

simmet

Postprzez agil » 09 Lut 2007 19:52

DTR-ke znajdziesz w dzaile download na forum, jezeli chodzi o temperature oleju to sprawdz czy dziala ci czujnik bo podejzewam to bedzie to, a jezeli chodzi o ogrzewanie albo masz malo wody w ukladzie ale zawiesil ci sie termostat.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez Jarewa » 09 Lut 2007 19:54

co do ogrzewania to jest tak ze po czasie zaczyna grzac po jakiejs jednej min.. jak silnik juz jest goracy nie ma tak ze odrazu bynajmniej u mnie dlugo musze poczekac by zaczynało cieplo leciec..... a uszkodzony moze byc zawor na wode albo linka... a co do teperatury oleju to albo czujnik albo miernik uszkodzony trzeba sprawdzic na zwarcie z masa...

Jarewa
Fachoperator

  • Posty: 2807
  • Rejestracja: 09 Sie 2006 22:04
  • Miejscowość: DOLNOSLASKIE
  • Pochwały: 56

Postprzez rafik » 09 Lut 2007 20:19

wlasnie o to chodzi "Jarewa" ze nawet po godzinie ciezkiej pracy przez nawiewy dalej idzie zimne powietrze :cry: a co do DTR, to nie wiem dlaczego nie ma jej w download :woot:
Gdzie diabeł nie może , tam wozidło pośle ;)

rafik
Operator

  • Posty: 479
  • Rejestracja: 09 Lut 2007 18:58
  • Miejscowość: ostrołęka

Maszyna: ATLAS 1404


Postprzez agil » 10 Lut 2007 22:40

Jezeli nawet po godzinie nie grzeje ci dalej to tak jak mowie albo masz nieszczelny uklad i gdzies ci woda ucieka powodem tego nie masz ogrzewania ale majac mniej wody w ukladzie maszyna powinna sie szybciej grzac, albo tak jak pisalem wczesniej termostat ci nie puszcza i nagrzewnice bedziesz mial pusta. A co do DTR-ki to po dzisiejszej awari DTR-ka niebawem wroci do dzialu download.

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej