wibako

hydrauliczny przesów

Postprzez agil » 24 Wrz 2006 20:38

No tak Site wiadomo sa miejsca gdzie jest ciezko normalne.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Reklama

simmet

Postprzez ii78 » 26 Wrz 2006 10:34

wszystko fajnie panowie widze ze wiecie co nie co na temat maszyn tylko jedno stwierdzenie wykonywane prace na chodnikach kostkach brukowych i co wtedy jak sie nie ma gdzie zaprzec zeby czegos nie roz....p a tak po za tym co ma sie zepsuc jeden silowniczek pozatym mi sie zlamala dzwignia do przesowu jeszcze gorsza strata no wiec ja bym cos takiego chial w swoim bagierku

ii78
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 26 Wrz 2006 10:12
  • Miejscowość: Wrocław

Postprzez agil » 26 Wrz 2006 20:32

Nie zaprzeczam chlopaki tyle ze generalnie nie ma z tym jakis tam wiekszych problemow bo nawet przy kostce brukowej idzie zjechac na minute z chodnika i to przestawic a wracajac do 2 cx-a to w naszym sie stalo dokladnie to samo pozatym przesuw w 2 cx-ach pozostawia wiele do zyczenia tam jest jakas ukryta wada.

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Postprzez superkoparki.pl » 05 Lut 2007 00:32

Miałem kilka maszyn wyposażonych w POWERSLIDE, jest to dobre i trwałe rozwiązanie. Niestety, przsów nie jest całkowicie automatyczny, jest to wspomaganie. Łyżkę i tak należy oprzeć na ziemi, załącza sie funkcję i za pomocą pedału teleskopu wybiera się kierunek przesuwu. Fajna rzecz ale trochę gadżet.

Awatar użytkownika
superkoparki.pl
Fizol

  • Posty: 35
  • Rejestracja: 01 Lut 2007 23:07
  • Miejscowość: Poznań

Postprzez Paweł CAT » 31 Mar 2007 21:33

Ja bym tam chciał tą opcje w moim 428c ale zanim cat do tego dojdzie to będziemy mieli 2050r . Cat ma wspaniałe maszyny ale jeżeli chodzi o takie opcje to są daleko za jcb itp.

Ale opcje z powerslide bardzo mi się podoba!! szczegulnie do kopaniea obok różnego rodzaju kabli, wody itp.

Awatar użytkownika
Paweł CAT
Operator

  • Posty: 265
  • Rejestracja: 20 Sty 2007 17:36
  • Miejscowość: Gliwice

Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej