wibako

Wycieraczka przednia - Problem

Wycieraczka przednia - Problem

Postprzez Gonzalez » 14 Paź 2009 18:07

Witam. Mam problem z wycieraczka przednią-przestała działać... ;/ Sprawdziłem wszystkie bezpieczniki i wszystko jest o.k a wycieraczka jak nie działa tak nie działa. Może gdzieś są jeszcze jakieś przekaźniki albo coś... Proszę o szybką pomoc, bo zima za oknem a wycieraczka nie działa ;] Maszyna to 3cx Super z 05'r

Awatar użytkownika
Gonzalez
Pomocnik operatora


Reklama

simmet

Postprzez excavar » 14 Paź 2009 18:57

Sprawdź czy mechanicznie nie zostało uszkodzone.
Czasami przeguby przy silniczku się rozkręcają i dlatego nie działa wycieraczka.
Ja bym szukał właśnie tam jeżeli elektrycznie jest o.k

Awatar użytkownika
excavar
Fachoperator

  • Posty: 1046
  • Rejestracja: 27 Paź 2008 20:50
  • Miejscowość: JCB SERWIS CZĘŚCI
  • Pochwały: 9

Postprzez Fastrac » 14 Paź 2009 21:01

Witaj mam ten sam problem :P Dziś wracając do bazy miałem problem z ogarnięciem drogi hehe :P U mnie problem polega na tym ze odkręcają się śruby przy silniczku a nie miałem odpowiedniego klucza aby je dokręcić. :wink: Pozdro

Fastrac
Fizol

  • Posty: 42
  • Rejestracja: 19 Lis 2007 22:27
  • Miejscowość: Olsztyn

Postprzez Gonzalez » 16 Paź 2009 19:50

Po prostu ręce opadają...;/ Sprawdziłem wszystkie śrubki i all było ok, więc dzisiaj postanowiłem zajrzeć pod przedni kokpit. Pierwsze co to znalazłem listwę z przekaźnikami i trochę kostek. Poruszałem wszystkim po trochu, odpaliłem zapłon włączyłem wycieraczkę i pióro zaczęło chodzić. Zadowolony wyłączyłem i miałem się brać za skręcanie,lecz przy kolejnej próbie pióro już nie ruszyło:/ Poprzekładałem te przekaźniki,ale ani dygło... Brać się za zdejmowanie kierownicy i sprawdzenie czy przy monetce wszystko o.k, czy macie może inne propozycję.? Dołączam foto tych przekaźników i proszę o info, który z nich jest odpowiedzialny za wycieraczkę. Z góry THX.

Image

Awatar użytkownika
Gonzalez
Pomocnik operatora


Wycieraczka przednia - Problem

Postprzez hendzi » 13 Gru 2018 23:00

Witam.Mam problem w cat 428D z wycieraczkami nie działają silniczki sprawne bezpieczniki , w kostce z przodu jest z 6 pinów w tym jeden jest plus a z tyłu z 4 piny 1 plus i do tego jeszcze po wpięciu z tyłu kostki zapala się dioda w włączniku na desce kiedy jest pozycji 0.

hendzi
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 13 Gru 2018 22:31

Maszyna: caterpillar428d

Firma: robziem


Wycieraczka przednia - Problem

Postprzez zeppelin zm 15 » 13 Gru 2018 23:02

Piszesz o Cat w dziale JCB jeszcze pod czyimś temat nie podając wszystkich danych... Ehhh... Załóż swój temat w odpowiednim miejscu i z wszystkimi danymi maszyny.
Dyskusja z idiotą jest jak zapasy w błocie z świnią.
Po pewnym czasie zauważasz że świni się to podoba.

zeppelin zm 15
Fachoperator

Maszyna: Wszystkie

Firma: Wspaniała


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej