wibako

jcb 3cx

jcb 3cx

Postprzez MateuszCat » 05 Lis 2009 21:03

witam chcialbym sie zorientowac ile kosztuje rozdzielacz do otwierazia i zamykania przedniej szczeki moze ktos wie prosze o pomoc i moze ma ktos do sprzedania taki rozdzielacz i czy podejdzie jakis inny zwykly rozdzielacz...?

MateuszCat
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 10 Wrz 2009 20:51
  • Miejscowość: Kraków

Reklama

simmet

jcb 3cx

Postprzez excavar » 05 Lis 2009 21:23

Możesz podać mi nr seryjny?
Jeżeli masz stary rozdzielacz sekcyjny to możesz go wymienić na nowszy typ monobloku firmy HUSCO.
Bo z dostępnością sekcji mogą być problemy. Ale jak dasz nr seryjny zajmę się tym.

Awatar użytkownika
excavar
Fachoperator

  • Posty: 1046
  • Rejestracja: 27 Paź 2008 20:50
  • Miejscowość: JCB SERWIS CZĘŚCI
  • Pochwały: 9

Postprzez MateuszCat » 05 Lis 2009 22:09

teraz nie moge ci podac numeru seryjnego bo koparki teraz nie mam w domu gdyz jest w domu operatora bo on na niej pracuje jest to rok 1997 rozdzielacz kupuje poniewaz nie mialem szczeki otwieranej a teraz ja zakupilem i przez zime mam ja zamiar zalozyc tylko chce wiedziec cos o tym rozdzielaczu. I wytlumacz mi jakie problemy moga byc z dostepnoscią sekcji bo nie rozumiem

MateuszCat
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 10 Wrz 2009 20:51
  • Miejscowość: Kraków

Postprzez excavar » 05 Lis 2009 22:26

W 97roku były już montowane monobloki , więc jak chcesz dokupić rozdzielacz tylko do szczęki. Musisz kupić cały przedni rozdzielacz. Gdyby to był rozdzielacz skręcany z sekcji to można by było dołożyć sekcje i po problemie.
Taki rozdzielacz to koszt rzędu 5tyś zł.
Przystosowany do Resetu łyżki i SRS-u.

Jak podasz nr maszyny to zobaczymy co i jak dokładnie.

Awatar użytkownika
excavar
Fachoperator

  • Posty: 1046
  • Rejestracja: 27 Paź 2008 20:50
  • Miejscowość: JCB SERWIS CZĘŚCI
  • Pochwały: 9

Postprzez MateuszCat » 05 Lis 2009 22:36

hmm no to mnie pocieszyles. ja za łyzke dalem 3000 i w b.dobrym stanie nie mozna poprostu dokupic rozdzielacza na allegro takiego zwyklego kosztuje cos ok 300zł

MateuszCat
Nowicjusz

  • Posty: 16
  • Rejestracja: 10 Wrz 2009 20:51
  • Miejscowość: Kraków

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 15 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej