wibako

Rozłączanie jazdy w czasie pracy JCB 3cx super 2000r

Rozłączanie jazdy w czasie pracy JCB 3cx super 2000r

Postprzez bigstar31 » 31 Gru 2009 15:52

Mam problem z maszyną nie zawsze ale zdarza się ze wyłącza mi jazde w czasie pracy przodem. Rozłączy jazdę i tak jak by była na luzie silnik chodzi normalnie a nie ciągnie można ruszać przełącznikiem biegów przód tył i nic. a jak ruszę lewarkiem od podnoszenia łyżki to jazda wraca. a przecież to są dwa odrębne układy jazda i układ roboczy? co to może być?

bigstar31
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 15 Paź 2009 21:56
  • Miejscowość: Belsznica

Reklama

simmet

Re: Rozłączanie jazdy w czasie pracy JCB 3cx super 2000r

Postprzez nowaczek » 31 Gru 2009 17:01

bigstar31 napisał(a):Mam problem z maszyną nie zawsze ale zdarza się ze wyłącza mi jazde w czasie pracy przodem. Rozłączy jazdę i tak jak by była na luzie silnik chodzi normalnie a nie ciągnie można ruszać przełącznikiem biegów przód tył i nic. a jak ruszę lewarkiem od podnoszenia łyżki to jazda wraca. a przecież to są dwa odrębne układy jazda i układ roboczy? co to może być?


bigstar 31 sprawdz przewody przy dzwigni sterowania przednim rozdzielaczem masz zwarcie obwod elek rozlaczenia napedu przetarly sie kabelki :faja:

nowaczek
Fizol

  • Posty: 40
  • Rejestracja: 29 Cze 2009 18:29
  • Miejscowość: poland

Postprzez bigstar31 » 31 Gru 2009 17:28

dzięki sprawdzę to. bo wystarczy delikatnie podnieść lyżkę i po problemie. tylko które to przewody? jak do nich dojść?

bigstar31
Nowicjusz

  • Posty: 8
  • Rejestracja: 15 Paź 2009 21:56
  • Miejscowość: Belsznica

Postprzez paolo » 02 Wrz 2010 12:36

Witam Kopaczy. Odgrzewam ten temat , poniewaz nie chce zakladac nowego a moj problem jest podobny. Otóż koparka po prostej drodze idzie jak burza,. problemy zaczynaja sie w terenie, np. przy rozpychaniu ziemi. Maszyna co jakis czas przerywa- tak jakby rozłaczało jazde :wall: Prosiłbym o jakies wskazówki jak rozwiazac ten problem. Moja maszyna to JCB 3CX skrzynia manualna. Z góry dziekuje za wszystkie pomocne odpowiedzi.
Nasz forumowy czat: http://xat.com/Kopaczka
Bob Budowniczy zawsze da rade!!!"

Awatar użytkownika
paolo
Młodszy operator

  • Posty: 106
  • Rejestracja: 24 Gru 2008 17:40
  • Miejscowość: mazowieckie

Postprzez SOK » 02 Wrz 2010 14:48

przyczyn może być wiele. przetarty kabel, niełącząca kostka ,przekaźniki .proszę poszukać podobnych tematów na forum bo było ich kilka.

SOK
Młodszy operator

  • Posty: 158
  • Rejestracja: 10 Sty 2008 23:08
  • Miejscowość: mazowieckie
  • Pochwały: 1

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej