wibako

Jak kupić dobrego 3cx

Jak kupić dobrego 3cx

Postprzez sylwekster » 23 Kwi 2007 16:14

Witam, prowadzę firmę budowlaną i do tej pory wynajmowałem koparki, chcę wreszcie kupić własny sprzęt. Myślałem o urzywanym 3cx z roku ok 93 do 97. Pytanie brzmi następująco: na co zwracać szczególną uwagę podczas kupowania, jakie są typowe usterki i które należą do tych przez które należy odstąpić od kupna a które się da naprawić przy niewielkim nakładzie kosztów. Może jeszcze co do typowych usterek to ile mniejwięcej kosztuje ich naprawa. Dzięki i pozdrawiam Sylwekster

sylwekster
Nowicjusz

  • Posty: 3
  • Rejestracja: 23 Kwi 2007 16:04
  • Miejscowość: Wieruszów

Reklama

simmet

Postprzez piter306 » 25 Kwi 2007 21:58

Jeśli chcesz ją intensywnie eksploatować, to będzie trochę stara. Maszyna po tylu latach będzie miała raczej na pewno ponad 10 tys. mtg, a po takim przebiegu, to ją będzie można rozebrać i poskładać na nowo. 2 tygodnie pracy i 2 dni naprawy, zawsze coś się gdzieś sypnie. Chyba, że to będzie robota typu: podkop, odwieź i stój w cieniu :)

piter306
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 08 Lut 2007 22:26
  • Miejscowość: Myslovitz

Maszyna: Atlas, Terex, Case

Firma: To tu, to tam


Postprzez bazi » 27 Kwi 2007 00:38

Kolego Remar wypraszam sobie :mrgreen: moja Superka ma 11 lat i 12 tys mth... od roku jest silnie ekspoloatowana wyłaczajac cały luty nie było wiecej jak 3 dni przestoju (wolny week) psuły sie pierdułki ktorym dało sie zaradzic jednym wkretakiem a powaznych awarii było 0!! słownie - zero!..... do dzisiaj :lol: :lol: jak sie rozjebutać to raz a dobrze - legła skrzynia cały olej na ziemi jutro jade po druga maszyne.... pozdrawiam

bazi
Operator

  • Posty: 277
  • Rejestracja: 25 Paź 2006 20:14
  • Miejscowość: W-wa

Postprzez Remar » 27 Kwi 2007 08:38

bazi napisał(a):Kolego Remar wypraszam sobie :mrgreen:

Eee a o co chodzi? :woot: Ja nic na Twoją maszynę nie mówiłem :?:
(tzw "czeski błąd"? :lol: )

Remar
Pomocnik operatora

  • Posty: 56
  • Rejestracja: 12 Gru 2006 11:40
  • Miejscowość: ssssss

Postprzez piter306 » 27 Kwi 2007 17:39

Bazi, wiadomo że będzie jeździć i robić ale w końcu coś gdzieś puści. I najczęściej nie będzie to już pierdołka.Pół biedy jeśli sam się użerasz z taką gadziną, twój wybór. Ale jeśli kogoś chcesz posadzić na fotelu to lepiej żeby najpierw był mechanikiem a potem dopiero operatorem.

piter306
Fizol

  • Posty: 37
  • Rejestracja: 08 Lut 2007 22:26
  • Miejscowość: Myslovitz

Maszyna: Atlas, Terex, Case

Firma: To tu, to tam


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej