wibako

Kto pomoże w zdiagnozowaniu dlaczego maszyna jest słaba?

Kto pomoże w zdiagnozowaniu dlaczego maszyna jest słaba?

Postprzez Andrzej61 » 13 Cze 2010 14:43

witam,
szukam fachowca ,który pomoże mi zdiagnozowac mojego contractora 2002r.
maszyna wg mnie jest słaba , nie wchodzi na obroty. Nie wiem czy to jest tak do końca kwestia silnika czy może cos jest ze zmiennikiem bądz skrzynią biegów. Ostatnio dwukrotnie zdarzyło mi się że podczas wjeżdzania pod górę( na którą normalnie wyjężdzałem na 4 biegu) wyrzuciło mi olej przez wlew od skrzyni biegów i odpowietrznik.Problem z ta maszyną mam od dluższego czasu, "przerabiałem" juz prawie wszystko tzn przewody paliwowe ,nowe filtry,czyszczenie siteczek nawet była sprawdzana pompa wtryskowa. Poszukuję kogos o świezym fachowym spojrzeniu.Zalezy mi na pelnej diagnozie rowniez na pomiarze cisnień sprężania w silniku a także diagnostyce skrzyni powershift i zmienika. Więcej informacji udzielę telefonicznie 692-133 -124. Oczywiście chodzi mi o usługę a nie darmowe porady.
Ostatnio edytowany przez Andrzej61, 14 Cze 2010 19:42, edytowano w sumie 1 raz

Andrzej61
Fizol

  • Posty: 48
  • Rejestracja: 26 Lut 2007 19:40
  • Miejscowość: Kalwaria Zebrzydowska
  • Pochwały: 2

Maszyna: JCB 3Cx Contractor ,

Firma: Własna dzialalność


Reklama

simmet

Postprzez GEO-TRANS » 20 Cze 2010 12:34

sprawdz pompke paliwa pod turbiną. Ja własnie ją miałem uszkodzoną i wszystko wrócilo do normy

Awatar użytkownika
GEO-TRANS
Młodszy operator

  • Posty: 165
  • Rejestracja: 13 Sty 2010 15:57
  • Miejscowość: Mysłowice

Maszyna: JCB 3CX Contractor


Postprzez rebo » 12 Wrz 2010 09:07

jeżeli wywala ci olej ze skrzyni odpowietrznikiem i innymi dziurami to znaczy że pompa od skrzyni zasysa powietrze a to znaczy że oleju jest za mało a jeśli pompa jest poza skrzynią to może być przewód gdzieś uszkodzony, najpierw uporaj się ze skrzynią a potem dopiero sprawdzaj inne rzeczy.
Mobilny Serwis Maszyn.
kowalczykmariusz@wp.pl
tel. 507 363 297

Awatar użytkownika
rebo
Fizol

  • Posty: 41
  • Rejestracja: 12 Wrz 2010 07:41
  • Miejscowość: warszawa

Postprzez Łukaszenkolbn » 12 Wrz 2010 21:46

smok od skrzyni wyczysc bo mozliwe ze olej +filtr wymieniony a w smoku siedzi syf po lewej stronie maszyny z boku nad korkiem spustowym oleju powinny byc 2 śruby na klucz 13 odkreć wyciągaj sitko i przepłukaj tylko spuśc olej wczesniej bo Cie zaleje acha opisałem skrzynie manualna w powershifcie nie wiem gdzie jest ale chyba w podobnym miejscu
Ostatnio edytowany przez Łukaszenkolbn, 13 Wrz 2010 10:24, edytowano w sumie 1 raz

Łukaszenkolbn
Młodszy operator

  • Posty: 159
  • Rejestracja: 15 Lut 2010 00:25
  • Miejscowość: lublin
  • Pochwały: 1

Maszyna: 3cx liebherr312

Firma: spółka bez zadnej odpowiedzialnosci :)sieci wod-kan


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości

cron

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej