wibako

Peknieta sprezynka

Moderator: mechanior

Peknieta sprezynka

Postprzez bober » 10 Wrz 2010 10:18

Witam.
W moim 438b pekla sprezynka w zaworze w sekcji od wywrotu lyzki przedniej.
W serwisie cata oczywiscie dostane tylko caly zawor ktory kosztuje 2 kola :wall: .Poprosilem goscia czy moglby popytac swoich mechaniorow,czy nie maja w swoich gratach uzywanej,zgodzil sie,ale to dopiero po czternastej jak wroca z delegacji .
Wczesniej jednak,zapobiegawczo,chcialbym sie zapytac kolegow,czy nie jest ktos z was w posiadaniu owej sprezynki i nie podeslal mi jej w kopercie.Oczywiscie zaplace za sprezynke :) .
Dodam,ze chodzi o te z cienszego drutu,te na ktorej pracuje taki precik,grzybek i ugina sie pod palcem.
Okolo 15 napisze ,czy to jeszcze aktualne.
Dzieki
Pozdro

[ Dodano: Pią Wrz 10, 2010 1:23 pm ]
Doslownie przed chwila sprawdzalem nastepne zawory,odkrecilem jeden z gory,taki bez regulacji i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie,ze nie ma w nim igliczki,a sprezynka jest?
moje pytanie brzmi:
-czy niepotrzebna igliczka,bo nie ma regulacji?
-czy potrzebna jest tam w takim razie sprezynka,bo jesli nie to przekladam ja do drugiego zaworu
-czy ma ktos tez taka igliczke ze sprezynka na zbyciu?
-czy firma ktora robila mi ostatnio ten rozdzielacz posiala mi te igliczke,bo po tej regeneracji chyba jest slabsza niz wczesniej :crazy:
Zaraz do nich dzwonie :evil:
Dzieki z gory za pomoc
Pozdro.

bober
Fizol

  • Posty: 42
  • Rejestracja: 09 Lip 2008 15:10
  • Miejscowość: goleniów

Reklama

simmet

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej