wibako

Demontaż pompy wtryskowej i inne problemy.

Moderator: mechanior

Demontaż pompy wtryskowej i inne problemy.

Postprzez mechanior » 23 Sty 2012 21:21

Marka i model maszyny: kop-ład CAT - wszystkie

W związku z wieloma zapytaniami o procedurę demontażu pompy wtryskowej i ustawiania rozrządu zamieszczam linki do opisu
proszę czytać uważnie całe tematy

http://kopaczka.pl/viewtopic.php?f=13&t ... =5HK012345
http://kopaczka.pl/viewtopic.php?f=12&t ... it=fasolki
http://kopaczka.pl/viewtopic.php?f=12&t ... i&start=20

specjalny tutorial został przeniesiony do zbioru poradników:
viewtopic.php?f=13&t=11227&p=117300#p117300

moja pomoc telefoniczna JEST DARMOWA ale nie wieczna, jak mówię że coś JEST NA FORUM to jest - trzeba szukać
NIE ROZUMIEM tłumaczenia typu: nie wiem, nie umiem, nie znam się na tym internacie, nie lubię komputra, nie chce mi się tudzież najbardziej bezczelne: nie mam czasu

zanim zadzwonicie zastanówcie się czy SAMI jesteście gotowi ZA DARMO wykopać nieznajomemu fundament, 10m wykopu pod wodociąg czy mały rekreacyjny staw, potem zajrzyjcie do linka z mojego podpisu dotyczącego działalności charytatywnej (kopie/skany/dowody przelewów można wysyłać do mnie lub publikować w temacie dot. pomocy)

jeśli nie to SORY, ja też muszę żyć, dzisiaj odebrałem 60 telefonów w sprawie pomocy z KOPACZKI.PL - niektórzy nawet nie umieli wymienić nazwy portalu z którego mają telefon a byli i tacy co nie potrafili podać nazwy swojego sprzętu (no KATA mam!! takiego żółtego! JBC ma napisane...)

ze zrozumiałych względów ZAPRASZAM do zakupów części i usług pod numerami z podpisu i zapraszam do konsultacji problemów technicznych... każdy kto choć RAZ dokonał zakupów w naszej firmie jest mile widzianym i słyszanym gościem INNYM TEŻ POMOGĘ ale wszystkich proszę o wyrozumiałość CZASEM MUSZĘ PRACOWAĆ bo nikt z was nie płaci moich rachunków...

PISZCIE NA FORUM !! nie na priv - ZAKŁADAJCIE TEMATY !! niech mają szansę wypowiedzi inni bardzo mądrzy ludzie z tego forum, nie brakuje tu fachowców ! dajcie im możliwość pomocy ! UŻYWAJCIE WYSZUKIWARKI ! czasem trzeba się zastanowić nad odpowiednią treścią hasła do wyszukania ale TO DZIAŁA !!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20878
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

Demontaż pompy wtryskowej i inne problemy.

Postprzez AREKPL11 » 23 Sty 2012 21:40

No tak to już jest dasz palec to pożrą i rękę :cry: Ludzie bez wyobraźni marnują Ci czas z własnego lenistwa :crazy:

AREKPL11
Operator

  • Posty: 313
  • Rejestracja: 12 Sty 2010 18:45
  • Miejscowość: KATOWICE,PSARY
  • Pochwały: 4

Maszyna: CAT,CASE,VOLVO,HITACHI

Firma: KOPIE I ZASYPUJE Z TEGO SIĘ UTRZYMUJE


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej