wibako

Pękające ramie tylne CAT 428 432 E 2

Moderator: mechanior

Pękające ramie tylne CAT 428 432 E 2

Postprzez Marcindrze » 06 Sty 2017 21:53

Marka i model maszyny: CAT 428 E2 432 E2
Rok produkcji: 2010/2011

Witam

Panowie jest problem z maszynami CAT 428 432 E2 z produkcji 2010/2011 polega to na pękającym ramieniu bomm- wyrywa się wspawany odlew z ramienia gdzie łączy się z ramieniem stick. Problem polega na tym że fabryka CATA i serwis BM wiedział o tym ale nie zrobiono akcji serwisowej w Polsce nie wiadomo dlaczego. Jest to wada konstrukcyjna o której CAT wie ale jest cicho a klienci maja problem na swojej głowie. Wezwałem BM do oględzin okazało się że maszyna była objęta programem modyfikacji ramienia ale serwis BM nie powiadomił mnie o tym a teraz mogą ta naprawić ale za opłatą. W związku z takim podejściem BM postanowiłem opisać to na forum w celu zgromadzenia jak najwięcej takich przypadków i oddania sprawy do sądu .Na razie wysłałem pismo do BM o wymianę wadliwego elementu z opinią rzeczoznawcy. :roll:

Awatar użytkownika
Marcindrze
Fachoperator

  • Posty: 873
  • Rejestracja: 23 Sie 2009 20:18
  • Miejscowość: centralna Polska
  • Pochwały: 14

Maszyna: CAT 428E/2 CAT 432F PREMIER, CAT 301.7d

Firma: MARKOP


Reklama

simmet

Pękające ramie tylne CAT 428 432 E 2

Postprzez przemula » 06 Sty 2017 23:32

Napisz do producenta. Opisz sytuację. Podaj u jakiego dystrybutora maszyna zakupiona.
Myślę że będzie reakcja.

Dobrze że wyslales oficjalne pismo. Ono często działa w takich sprawach.

Następnym krokiem jeśli nie będą chcieli się porozumieć z Tobą wizyta u prawnika.

Pismo z kancelarii działa jeszcze bardziej w takich sprawach.

przemula
Młodszy operator

  • Posty: 158
  • Rejestracja: 12 Paź 2016 22:20
  • Miejscowość: Szczecin

Maszyna: Wózek widłowy TCM FG15

Firma: Produkcja


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej