wibako

[CAT 432D(1)] szybkozłącze- łyżki nie otwierają się do końca

Moderator: mechanior

[CAT 432D(1)] szybkozłącze- łyżki nie otwierają się do końca

Postprzez mechanior » 10 Mar 2017 00:07

Zdj nr 2: to jest normalne! Aczkolwiek zęby łyżki powinny wtedy być ok 2-3 cm od ramienia...
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Reklama

simmet

[CAT 432D(1)] szybkozłącze- łyżki nie otwierają się do końca

Postprzez digidy » 14 Mar 2017 14:41

mechanior napisał(a):Aczkolwiek zęby łyżki powinny wtedy być ok 2-3 cm od ramienia...

Jak będę miał założoną łyżkę z zębami to z ciekawości zobaczę jak to wygląda. Ale fakt jest faktem, że kopie się ciężko gdy potrzeba wykopać dziurę pionowo w dół, odjeżdzam od kopanego dołu maksymalnie żeby łyżka kopała maksymalnie pionowo, ale i tak jest za mało, chyba taka konstrukcja łyżki w takim razie bo już innego pomysłu nie mam...

Zmierzy mi któs ile wychodzi siłownik przy maksymalnym otwarciu łyżki??? Nie chcę szybkozłącza demontować żeby samemu sprawdzić... Myślę, że nawet jeśli u kogoś wychodzi więcej to będzie minimalna różnica wynikająca z tego, że odlew szybkozłącza oznaczony na czerwono jest masywniejszy (grubszy po średnicy) niż byłaby to tuleja łyżki do włożenia sworznia na końcu ramienia, pewnie max 2cm różnicy.

digidy
Operator

  • Posty: 212
  • Rejestracja: 14 Paź 2009 15:41
  • Miejscowość: łódzkie

[CAT 432D(1)] szybkozłącze- łyżki nie otwierają się do końca

Postprzez gabi1983 » 14 Mar 2017 21:03

To łyżka ci sprawia problem a nie konstrukcja ramienia daj zdjęcie tej łyżki co z zębami masz bo jestem naprawdę ciekawy .
A co do skarpówki to jest cat chyba nie ? Zrobię zdjęcie swojej i ci pokaże jak będę miał chwile.

gabi1983
Młodszy operator

  • Posty: 109
  • Rejestracja: 11 Cze 2016 13:15
  • Miejscowość: Poznań
  • Pochwały: 1

Maszyna: Cat428d

Firma: P.S.


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej