Przełącz do głównego szablonu
Wyślij odpowiedź

Problem z odpaleniem

13 Cze 2018 20:07

Witam, jak w temacie, mam problem z odpalaniem.Wygląda to tak że jak ją zgaszę i ponownie chcę odpalić to kręcę kluczykiem ruszam wysprzęglikiem ruszam bezpieczniki i po poru próbach odpala,wspomnę że jakis dłuższy czas miałem taki problem,ale wystarczało poruszać wysprzęglikiem i gadała. Wymieniłem neutralizator,,stacyjkę i nic. Co dzień to gorzej coraz dłużej odpalanie przebiega,może Wy macie jakieś pomysły na tą usterkę? Pozdrawiam

Problem z odpaleniem

13 Cze 2018 20:57

Regulamin forum... CO JEST?!?
Gdzie dane maszyny?

Wypadało by poczytać forum... Przełącznik kierunku jazdy, prawdopodobnie...

Re: Problem z odpaleniem

13 Cze 2018 22:54

Sorki. Cat 438 C, 1998, 1TR.
Gdzie on się znajduję i jak ewentualnie mogę go sprawdzić? Z góry dzieki

Problem z odpaleniem

13 Cze 2018 23:12

Przy kierownicy nie masz przełącznika od kierunku jazdy?

Problem z odpaleniem

13 Cze 2018 23:36

A czym zmieniasz kierunek jazdy?
Jaka skrzynia? Podałeś sam prefiks a nie pełny numer, chyba nie chcesz żebym zgadywał co masz w maszynie? Jesteś na forum 7 lat, wiesz jak to działa, szkoda że starzy użytkownicy też mają nas głęboko w... poważaniu.
Nie sprawdzisz przełącznika poza maszyną.
Pytanie czy dasz radę wykonać pomiary wpinając się w instalację, lub zmierzyć najpierw ciągłość połączeń przełącznik-cewki kierunku a potem czy z przełącznika wychodzi na nie zasilanie.

Problem z odpaleniem

14 Cze 2018 21:48

Kurdę w pośpiechu pisałem :D 1TR00446.
Heh no przełącznik no to wiem :D Po prostu nie doczytałem,zrozumiałem przekaźnik. Mniejsza z tym tylko czy jak pada ten przełącznik nie powinna psocić jazda? Bo jak już odpalę to z jazdą do przodu lub do tyłu nie ma żadnych problemów.....

-- 14 Cze 2018 20:48 --

Skrzynia manual

Problem z odpaleniem

14 Cze 2018 22:05

Sprawdź przekaźniki na kierownicy.

Re: Problem z odpaleniem

14 Cze 2018 22:26

Przekładałem i nic tak samo cały czas ruszam wszystkim i dalej dupa,jeszcze w dodatku przy próbach z tymi przekaźnikami pojawił się taki motyw że jak jest zgaszona to świecą światła robocze a jak ją odpalę to niema dwóch środkowych górnych i tylnich.Przekaźnik od tych świateł wymieniałem w tamtym roku

Problem z odpaleniem

14 Cze 2018 22:56

Połowa świateł roboczych jest zasilana z 3go kabla stacyjki - brązowego...
Wymieniłeś stacyjkę... była oryginalna?
Wyślij odpowiedź