wibako

Wajchy na rzdzielaczu CAT 428D

Moderator: mechanior

Wajchy na rzdzielaczu CAT 428D

Postprzez chris_18 » 20 Mar 2007 23:00

Witam. Mam problem, tata dostał do remontu cata 428d przywiezionego z Niemiec i mamy problem z rozdzielaczem, nie mamy dtr-ki i nie wiemy jak zmienić ustawienia kierunku tylnego ramienia z X na I? czy ktoś wie gdzie tam sie to zmienia? pozdro i z góry dzięki za pomoc
Ostatnio edytowany przez chris_18, 25 Lut 2010 20:51, edytowano w sumie 1 raz

chris_18
Nowicjusz

  • Posty: 5
  • Rejestracja: 20 Sty 2007 16:49
  • Miejscowość: Chudów

Reklama

simmet

Postprzez Tomek_ » 21 Mar 2007 07:33

zapewne na przwodach przy rozdzielaczu ja tak zrobiłem u siebie w jcb :wink:

Tomek_
Operator

  • Posty: 289
  • Rejestracja: 01 Sty 2007 21:46
  • Miejscowość: Sochaczew
  • Pochwały: 1

Maszyna: JCB4CX
CAT432d


Postprzez kłoska » 22 Mar 2007 11:02

czesć kolego .Nie musisz nic majstrować przy przewodach . wszystko zależy od tego jaką masz wersje maszyny.miałem ten sam problem poniewasz ściągłem maszyne z Angli .Jeżeli masz maszyne o przestawnym układzie sterowania to nie masz żadnego problemu możesz to poznać po tym że na konsoli z dzwigniami masz opis obu układów . W takim przypadku zdejmujesz konsole z dzwigni w tym celu musisz odkrećić gałki i kilka śrubek w podłodze . Kiedy ją zdejmiesz zobaczysz przeguby dzwigni przykręcone do płytki mocującej w której załuwazysz jeszcze po jednym otwoże odkrecasz przeguby z połozenia X iprzykrecasz w te wolne otwory ijuz masz układ zmieniony trzeba terz odkrecić dzwignie od przegubów i zamienić je miejscami tak zeby nie były równolegle tylko odchodziły od siebie na boki poniewasz kiedy są równolegle są zbyt blisko siebie spotykają sie ze sobą podczas operowania nimi w czasie pracy . Tak wasnie było w moim przpadku. Jeżeli natomiast masz maszyne o stałym układzie X to bedziesz musiał dokupić sobie ten elemęt do kturego mocowane śą przegóby dzwigni a wiem ze można to zamówić w serwisie ale zdjesie ze jest to dosyć drogie Powodzenia

kłoska
Młodszy operator

  • Posty: 171
  • Rejestracja: 22 Mar 2007 10:29
  • Miejscowość: czestochowa

Postprzez Paweł CAT » 25 Mar 2007 10:23

chris_18, zapytaj swojego wujka morze on Ci pomoże. łi łi

Awatar użytkownika
Paweł CAT
Operator

  • Posty: 265
  • Rejestracja: 20 Sty 2007 17:36
  • Miejscowość: Gliwice

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej