wibako

Liczniki mtg pracy maszyny

Postprzez wezeer » 21 Cze 2007 21:28

widzialem maszyny nawet z wiekszymi przebiegami np. Dalkia Poznań spucharka gąsienicowa TD-25G rocznik 2001 lub 2002 przebieg 31 tys pracowal i pracuje w trybie 3 zmianowym ....
sa maszyny np warynski 606 starszy niz wegiel z roku 1967 z przebiegiem 68 tys. ( udokumentowanym) bo pracja w spolkach gdzie jest historia calej maszyny.
Przecietnie koparko-ładowarka robi ok 2000 mth w roku, chodz znam firmie (betoniarnie koło wrocławia gdzie przeglady co 250 mth są srednio robione co 2 tygodnie .... kupili ładowarkę na poczatku kwietnia a ostnio rozmiawialme z kolegami z zaprzyjaznionego serwsiu robili OTG-IV (po 1000 mth) to sie nazywa praca maszyna ;D

Pozdrawiam
A kuku
--------------------
Zapraszam do kupienia maszyn u mnie :>
Eurocomach, ECM, ATMOS CHRAST, LIUGONG, używane, po odbudowie
Technical Master
http://www.technicalmaster.pl
603 66 28 66

wezeer
Pomocnik operatora

  • Posty: 67
  • Rejestracja: 30 Lis 2006 11:04
  • Miejscowość: Warszawa

Maszyna: Eurocomach, ATMOS

Firma: Technical Master


Reklama

simmet

Postprzez criscraft » 24 Cze 2007 21:40

Ja pracuje na JCB 3cx z 99r. i mam na liczniku mtg 8700.Podobno licznik byl konkretnie skrecany na mniejsza ilosc wiec nie zdziwie sie jak bedzie miala kolo 13-15 tys.I musze powiedziec ze nie ma tragedii.Owszem jest dojechana raczej mocno ale duza wina jest tego ze miala kolo 6 operatorow i to kilku kompletnie nie dbajacych o sprzet.Poza tym z 2 lata na mlocie pracowala co ogromnie odbilo sie na sworzniach,zwlaszcza z tylu.Ale maszyna jezdzi,kopie,laduje,przewozi,kuje i oleju nie łyka.Mysle ze dbajac i serwisujac systematycznie 30 tys da rade wykrecic na sprzecie.

criscraft
Nowicjusz

  • Posty: 2
  • Rejestracja: 15 Lut 2007 23:27
  • Miejscowość: Szczecin

Postprzez agil » 24 Cze 2007 21:43

Masz racje dbajac ale wiesz jak robi duza czesc operatorow nie smaruje bo nima czasu filtr zmieni jak juz maszyna jest tak dojechana ze gasnie albo juz jej odpalic nie idzie nie mowie ze wszyscy ale to dalej duzy procent, potem maszyna ma 2 lata wyglada jakby miala 22.

Awatar użytkownika
agil
Fachoperator

  • Posty: 698
  • Rejestracja: 08 Maj 2006 19:51
  • Miejscowość: Pszczyna

Liczniki mtg pracy maszyny

Postprzez dun1 » 22 Kwi 2017 01:18

Witam Posiadam Volvo ECR25D i mam problem nie nalicza mi moto godzin.
nie wiem dlaczego ostatnimi razami byl wypożyczony innej formie na kilka dni po tym zaczęło coś szwankować.
Czy możne ktoś doradzić co jest nie tak.
Jestem początkujący wiec proszę o wyrozumiałość.

dun1
Nowicjusz

  • Posty: 1
  • Rejestracja: 22 Kwi 2017 01:14

Maszyna: Volvo ECR25D

Firma: R-emire


Poprzednia Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej