wibako

Fermec 860 wymiana tarczek

Fermec 860 wymiana tarczek

Postprzez korzek » 08 Mar 2012 09:25

Witam szanownych kopaczy

Potrzebuje wymienić tarczki hamulcowe, może ktoś mi pomóc i opisać jak to zrobić i na co zwrócić uwage? Okropnie zgrzyta przy hamowaniu wiec z pewnością czas już do warsztatu tym bardziej że z jednego z cięgien- uszczelnienia pociekł już olej z tylnego mostu. Jak zdemontuje most i spróbuje rozpołowić to czy można to robić ramieniem koparki? nie pogubie jakiś częsci? hi hi. Jeśli ktoś już to przerabiał i miałby jakieś doświadczenia to prosze o łopatologiczny opis swoich przygód z hamulcami. :roll: Jak wam się spisuje ta kopareczka bo u mnie poza tymi hamulcami to ok. pozdrawiam i czekam na rady.
radek

korzek
Fizol

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 25 Mar 2007 23:24
  • Miejscowość: Płock

Reklama

simmet

Fermec 860 wymiana tarczek

Postprzez mechanior » 08 Mar 2012 09:41

który rok tej maszyny, co jest napisane na moście (tabliczka znamionowa, jaki producent)?
zajrzyj sobie do działu CATa jest tam opis wymiany tarczek, most w fermecu jest troszkę inny ale na pewno ci to pomoże:

viewtopic.php?f=13&t=11227#p53983
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Re: Fermec 860 wymiana tarczek

Postprzez korzek » 15 Mar 2012 09:05

Dzięki Mechanior,maszyna jest z 2003 r ale co jest napisane na moście to nie wiem bo jakoś się nie pochwalili albo ja jeszcze nie dojrzałem napisu.Mam nadzieje że będzie podobnie jak w Cat.
radek

korzek
Fizol

  • Posty: 36
  • Rejestracja: 25 Mar 2007 23:24
  • Miejscowość: Płock

Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej