wibako

Volvo BL71 - problem z dymieniem

Volvo BL71 - problem z dymieniem

Postprzez Denis1224 » 07 Lip 2013 10:28

Witam serdecznie! Posiadam BL-kę z 2004 roku i mam problem odnośnie tego że strasznie dymi na niebiesko ale tylko czasami. Jak się ją ponownie uruchomi to już nie kopci. Nie wiem w czym problem, myślałem że może turbo albo bierze olej ale wtedy by kopciła cały czas a tak nie jest i stan oleju się nie zmienia. Padło hasło że może jakiś stycznik przy sterowaniu na pompowtryski się przegrzewa ale nie znam się na tym. Może ktoś coś wie na ten temat?

Denis1224
Nowicjusz

  • Posty: 4
  • Rejestracja: 05 Lip 2013 10:40
  • Miejscowość: Bielawa

Maszyna: JCB 4cx, bobcat 323

Firma: DAM-STAW


Reklama

simmet

Volvo BL71 - problem z dymieniem

Postprzez mechanior » 14 Paź 2013 23:21

to nie jest miejsce do reklamowania swoich stron ale do pomagania
skoro nie potrafisz pomóc a używasz naszego forum jako tablicy ogłoszeń to BAN

chwalicie się na tej swojej stronie profesjonalizmem więc zapraszamy "inżynierów VOLVO" do pomocy na forum KOPACZKA.PL, jesteśmy najwięksi, najpopularniejsi, skupiamy największą grupę posiadaczy i użytkowników maszyn, po co się rozdrabniać na jakieś marginalne strony, tutaj macie pole do popisu, dwa działy VOLVO specjalnie dla was i duża grupa użytkowników ładowarek tej marki, serdecznie zapraszamy!!

pozostaje udowodnić swoje zdolności odpowiedzią w temacie zamiast dennej reklamy
CZEKAMY!
Image
CATERPILLAR, PERKINS, młoty DHB, osprzęt MB Crusher
tel. +48 607-848-217 >klinikaMaszyn na FB<

Awatar użytkownika
mechanior
Fachoperator

  • Posty: 20876
  • Rejestracja: 15 Gru 2008 20:41
  • Miejscowość: Śląsk
  • Pochwały: 868

Maszyna: Caterpillar, MB Crusher

Firma: klinikaMASZYN.pl
serwis maszyn CAT, MB Crusher


Wyświetl posty z poprzednich: Sortuj według

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

nazwa

tekst alternatywny × Nie pokazuj więcej